Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mostanában mindent túl izgulok...

Mostanában mindent túl izgulok es akor nagyon gyorsan ver a szivem, miert lehet ez? Lehet idegi probléma? BÖVEBBEN LENT

Figyelt kérdés

12 eves lany vagyok, amiota elkezdtem animet nezni ami nagxon izgalmas volt azota mindenen ugy izgultam mint a sorozatomon olyankor osszerazkodom izgalmamban es hadonaszok meg minden tehat magxon izgulok es olyankor nagyon gyorsan kezd verni a szivem

Annyira hogy olyankor mindog meg kell aljak es le kell uljek vagy ilyesmi de nem csak okkal szoktam izgulni , van amikor csak igy a swmmibol. Sok problemank van otthon ,es olyan tipus vagxok aki mindig aggodik es mindent tul izgul, meg magaban tart minden banatot, ilyenkor teljesen kikeszulok idegileg mert merges leszek sirok es teljesen kiborulok ha valamit sokaig magamban tartok , de hogy is mondjam nem normalis modon.Nagyon sokat stresszelek feleslegesen is, meg nega olyan is van ,hogy hulye hangokat adok ki ugrandozok es sikitozom.Amugy amikor felek akkor meg egesz testemben remegek.

Teljesen egeszseges gyerek vagyok, (marmint sem diszlekszia meg semmi) de ez szerintem nem normalis. Senkinek nem szoltam meg rola.Talán idegi problemaim lehetnek? Vagy ez csak valami kamaszodásos dolog?



2016. jan. 18. 22:27
 1/1 anonim ***** válasza:
Természetes dolog, ha valamin fel izgatjuk magunkat ilyenkor a pulzusunk megemelkedik. Valaki ezt jobban viseli valakinek ez meg szörnyű érzés. Szokott nekem is olyan lenni, hogy nagyon elkezd verni, olyankor már azért is ideges vagyok, hogy miért nem lassul már le, mert zavaró. Bár filmeken sosem izgultam a horrorokon sem ijedtem meg sohasem, ilyen problémáim nem voltak. Nekem másokkal szoktak gondolok lenni és egy kicsit pánik beteg is vagyok. Most kellene ezen túl tenned magad valahogyan, mert még fiatal vagy és ha a szervezeted így szokja meg a dolgokat később nagyobb problémákat is tudnak ezek okozni. Ha tudod, hogy miken izgulsz ennyire akkor más dolgokat nézz. Bár nem tudom milyen stresszes problémái lehetnek egy 12 éves kislánynak.
2016. jan. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!