Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Használt tampontól eldugulhat...

Használt tampontól eldugulhat a vécé?

Figyelt kérdés
Most a suliban intéztem a vécét 'mindenestül', meg cseréltem is mert menzizek. Szemetes nem volt a fülkében, így végül a tampont is közé dobtam. Mikor lehúztam csak a tálcáról csúszott le a mindennel, aztán lentebb elakadt, vissza jött a víz. Lehajtottam a fedelét és végül úgy hagytam. Attól félek a tampontól nem ment le. Szörnyen cikinek érzem. :( 17L
2016. jan. 19. 12:26
 1/4 anonim ***** válasza:
igen
2016. jan. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Persze, ne dobáld a wc-be, inkább csomagold be ilyenkor és vidd ki a zsebedben és ott dobd ki. Nem hiszem, hogy bárki tudná, hogy te dugítottad el a wc-t, emiatt szerintem nem ciki a szitu.
2016. jan. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A tampon csak jobban megduzzad de nem bomlik le mint a wc papír vagy a kaki.

Kis idővel a tamponon felakadó wc papírdarabok szétesnek és lemennek, de a tampon ottmaradhat - ha addig nem dobálnak rá újakat, mert akkor szépen eldugul a wc.

2016. jan. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Oké. Nyolcadik óra után még be kellett mennem a mosdóba, bepillantottam ugyanabba a fülkébe is. Szerencsére már nem látszik semmi.
2016. jan. 19. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!