Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ki tud megvizsgálni Debrecenben?

Ki tud megvizsgálni Debrecenben?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Olyan kérdésem lenne hogy, melyik orvoshoz fordulhatnék?Nyíregyházán lakom de Debrecenbe járok egyetemre és ott is vagyok kollégista.

1 hete fáj a hasam 2 napja voltam orvosnál, de az ügyeletes diák orvos azt mondta hogy ő nem láthat el, mert nem vagyok kollégista, a felnőtt ügyeletes orvos meg azt mondta hogy menjek a diák ügyeletes orvoshoz, emrt ő nem vizsgálhat meg... 3 órám elment erre a 2 információra. A diák orvos azt mondta hogy a körzeti orvosomhoz kell menni, de mivel nincs bejelentett ideiglenes lakcímem ezért valőszínű hogy ő se vizsgál meg. Hova lehetne menni?



2016. jan. 21. 11:20
 1/3 anonim ***** válasza:

"Debrecenbe járok egyetemre és ott is vagyok kollégista. "

"ő nem láthat el, mert nem vagyok kollégista"


Döntsd már el végre, hogy most akkor kollégista vagy-e vagy sem...

2016. jan. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
bocsi. Ott is vagyok "albérletben" , de nyílván ha kollégista lennék megvizsgált volna az orvos...
2016. jan. 22. 11:28
 3/3 anonim válasza:

Szia! Menj el a "Nagy otiba" mostani neve azt hiszem, Kenézy Gyula rendelőintézet, a Modem mellett van, holnap keresd fel délelőtt és harcias sárkányként kérj időpontot még az napra, vagy különben több napot is várnod kell.. :)

Ha nagy a baj, akkor klinika, ügyelet!


Jobbulást!

Ui. Hogy vagy már? o.O

2016. jan. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!