Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehet ez? A többi lent.

Mitől lehet ez? A többi lent.

Figyelt kérdés

Lassan már egy éve nem történt semmi ilyesmi, de tegnap este megint elő jött, hogy aludtam és arra riadtam fel hogy nem vettem levegőt és nagyon kapkodtam a levegőért.4 szer keltem , riadtam fel az éjszaka, utána már féltem vissza aludni. Kb. egy-másfél éve nem történt ilyen, akkor is ugyan ez volt nem sokat aludtam abban az időszakban és ez több napig is így volt.

Előre is köszönöm a válaszokat!



2016. jan. 21. 21:24
 1/2 anonim válasza:
Ezzel ha lehet menj el orvoshoz, és mond el neki ugyanezt. Nem sürgős, de hosszú távon káros az egészségre.(főleg ha gyakori). Az alapján amit leírtál egy olyan betegségnek(betegségcsoport) tűnik, amit "alvási apnoe szindrómának" hívnak. Google-n keress rá.
2016. jan. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönőm a választ.
2016. jan. 21. 22:52

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!