Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon idióta voltam és...

Nagyon idióta voltam és beszedtem egy altatót. Mi baj lehet?

Figyelt kérdés

Az utolsó héten egy probléma lett a lelkemben (eddig életemben nem volt).


Rosszul aludtam, és felirattam magamnak pszichiáterrel egy altatót. Azt mondta ha elkezdem szedni, folyamatosan "kell". Csak tegnap szedtem. Mi lesz? Abba akarom hagyni, nem akarom hogy hozzászokjak és csak nagyobb legyen a probléma! De be voltam pánikolva. 17/F! Ha ezután nem szedem be, akkor semmi baj nem lesz? (szorongás oldó hatása IS van). Még le lehet róla állni, nem?


A problémám meg a következő (zavaros a megfogalmazás!): A tudatomat ugye ki kell kapcsolni az elalváshoz, és ez nem könnyű. Mert arra figyeltem. Úgy meg hát elég problémás. Hogyan kapcsoljam ki a tudatomat, valamilyen módszerrel? A képzeletvilágom meg elromlott vagy nemtudom, de nehezen gondolok helyekre, ahol vagyok képzeletben mert úgy szoktam elaludni. És párszor megszakad és csak a feketeséget nézem.


Ezt hogyan orvosoljam, fejlesszem vissza?


2016. jan. 22. 17:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Miért mondta a dokid, hogy ha egyet beveszel, akkor utána folyamatosan kell szedned? Szerintem ha úgy érzed, hogy nincs rá szükséged, akkor ne vedd be feleslegesen. Ettől az egytől, amit bevettél, semmi bajod nem lesz, ne aggódj.


Az elalváshoz csak annyit mondanék, hogy próbálj meg olvasni, esetleg hallgass halkan zenét (vannak direkt elalváshoz összeállított albumok/több órás számok), vagy relaxációs hangfelvételeket. Igyál meg lefekvés előtt egy bögre kamilla teát, az is lenyugtat. Ha nem muszáj, ne szedj gyógyszereket, próbálj meg természetes módokat alkalmazni, azt a szervezeted is jobban fogadja majd.

2016. jan. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát azt sajnos nem tudom, miért mondta. :S


A zenehallgatást kipróbálom, bár megoszlottak vele kapcsolatban a vélemények.

2016. jan. 22. 18:09
 3/3 anonim ***** válasza:

Mindenkinek más jön be, egy próbát azért megér. :)


#1 voltam

2016. jan. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!