Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek a pizzara való...

Nicola/Ninna kérdése:

Szerintetek a pizzara való mozzarella sajt nagyon hízlaló?

Figyelt kérdés
lehet,hogy buta kerdest teszek fel den en nagyon kezdo vagyok az egezseges eletmodnak meg nagyon sokat kell tanulnom :) a válaszokat elore is koszonom :)
2016. jan. 22. 19:39
 1/1 anonim válasza:

Kcal táblázat nincs rajta ? Az egészséges életmódba nem éppen tartozik bele a pizza. viszont ha olyan alapanyagokból készül amelyek természetes eredetűek (gondolok itt a zöldségre) akkor nem hízlal fele annyira sem. Tudom nem ez volt a kérdés de ha egészséges akarsz lenni kerüld a bolti kajákat. Inkább termelőtől vegyél. Azok biztos hogy nincsenek agyontartósítószerezve.

Sajtra visszatérve. Magában a sajt egészséges. A mozzarella is egy változata a sajtnak. Ha mértékkel eszed, semmi gond de azért nézd meg az összetevőket ,hogy ne tartalmazzon sok színezéket meg anyámtyúkját. Szerintem ne pizzázz. Vagy ha akarsz csak mértékkel. inkább párolt csirkemellet egyél zöldséggel.( Ha szereted persze )

2016. jan. 23. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!