Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mániákus depressziós lennék?...

Mániákus depressziós lennék? Vannak régi olyan történetek amelyek úgymond ciki-k számomra. Ráadásul nemis olyan régen volt ez (fél éve). Van amikor tökjól elvagyok a barátnőimmel utána hirtelen elmegy a kedvem és jelentéktelennek érzem magam.

Figyelt kérdés
Volt már olyan " pánikrohamom " hogy hirtelen akárhol vagyok, akármit csinálok,muszály véget vetni az életemnek.Kerüljön bármibe.:S jelentéktelennek érzem magam. Ráadásul a régi cikis történetek sem hagynak nyugodni.
2010. márc. 27. 23:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Felháborítónak tartod a pszichiátert, de képtelen vagy normális életet élni... Ellógsz a suliból, anyukádat bántod, ezek nem arra utalnak, hogy nem lenne semmi baj. Lépj túl a felháborodásodon az orvosok ellen (ami nem felháborodás, hanem hiszti) és kezdj el gyógyszert szedni (másikat mint ami nem jött be), járj pszichológushoz, mert így felnőttkorodra egy kórházi osztályon fogsz kikötni vagy leszázalékoltan otthon maradsz 20 évesen. Nem szeretnél tanuélni, dolgozni majd, normálisan élni? Vagy ez kényelmesebb, hogy mindenre ráfogható hogy beteg vagy ezért lógsz, ezért bántod anyukádat?
2010. márc. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Miért verném ezért anyámat? 1 alkalom volt..aztis megbántam. Nem direktből csináltam.És azért lódok mert egyszerűen úgyérzem hogy ha tovább maradok... áh ink nemrészletezem.
2010. márc. 29. 19:12
 13/15 DiLiBoGyÓ_03 válasza:

Szia!

Végig olvastam az egészet. nagyon sajnálom amik veled történtek, de szerintem ne agyalj azon ami megtörtént, nem hiszem, hogy lehet valakinek olyan cikis dolga amin ne lehetne túl lépni. Nekem is volt nagyon sok (ja, am 17 vagyok).

Szerintem próbálj meg más osztályokkal haverkodni. Ha nem vagy olyan nagyon haverkodós az se baj, biztos van olyan aki felkarol és segít ismerkedni sulin belül és kívül is.

A depresszió miatt pedig ne félj, volt/van nem egy ismerősöm és rövidebb ideig szerintem én is az voltam, tudom milyen rossz. ha ezen gondolkozol, h mikor jön vissza az nem segít. Bemagyarázod magadnak, h az leszel, lehetsz később és így tényleg belebetegedhetsz komolyabban. Én is annyi baromságot bemagyaráztam tök feleslegesen, mert semmi nem volt belőle igaz.

az öngyilkosságot pedig felejtsd el. Ez az egyik legrosszabb ötlet és nem csak magadnak ártasz vele hanem mindenkinek aki szeret. Vedd észre, h mindenkit szeretnek, neked is vannak értékeid (még, ha nem is veszed észre), a legrusnyább emberek is lehetnek egy közösség fontos tagjai, ha más nem szerelmesek egy hasonló sorsú emberbe. De senki sem reménytelen!<--- Ezt sose felejtsd el!

Sok sikert mindenhez és egyél sok csokit, jót tesz a fejnek, sok benne a boldogsághormon! =D

Ha gondolod írj! Én szívesen segítek neked, ha érdekel a dolog!

2012. szept. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Szia. Tudom nagyon régi a kérdés, de érdekel hogy sikerült-e kigyógyulnod . Írhatsz privit is
2015. febr. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Kíváncsi vagyok, hogy így 7 év elmúltával végül hol kötött ki :D
2017. dec. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!