Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitol fajhat ennyire a mellkasom?

Mitol fajhat ennyire a mellkasom?

Figyelt kérdés
Mar 3 napja nagyon faj a mellkasom eloszor a jobb majd a bal , most pedig mar kozepen is elkezdett fajni..van hogy elmulik kis idore aztan ujra elkezd raadasul meg hanyingerem is lesz kozben..mitol lehet ez?
2016. jan. 24. 06:33
 1/2 anonim ***** válasza:
bővebben is leirhatnád, dohányzol, esetleg megvagy fázva, mennyi stressz ér ? stb, én pld a mellkasfájdalmamat meg nagyon erős szivverést, a B vitamin hiány okozta, amióta szedem a B vitamint semmi bajom persze hetente egy szem elég, néha 2 hetente. azóta elmult a dokik aztmondták, hogy szedjek magnéziumot de az még rontott a helyzeten.
2016. jan. 24. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Bocsi.. 19 vagyok lany es igen dohanyzok de nagyon keveset napi 5szal maximum ..nos igen eleg sokat idegeskedek sok problemam van otthon is ..munkahelyen is ..de arra nemgondoltam hogy ettol lehet
2016. jan. 24. 08:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!