Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek izomláz ellen? +...

Mit tegyek izomláz ellen? + Mitől fájhat a mellkasom? F/16

Figyelt kérdés

5 hónap után vissza mentem edzeni és túlhajtottam magam.

Ugyan olyan szintet próbáltam produkálni mint amikor abbahagytam.

Most olyan fájdalmaim vannak már 2. napja hogy aludni se birok.(Megjegyezném hogy már sokszor volt izomlázam de ekkora még nem)

A 2. panaszom pedig az lenne hogy a mellkasom és a hátam nagyon megfájdul még aznap este vagy másnapra amikor edzek.

Abban a pontban fáj ahol a rúd érintkezik a mellkasommal.



2014. jan. 29. 15:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

3 hét után már laza, bemelegítő edzést kell tartani, nemhogy 5 hónap után.

Komoly fájdalmaid lesznek még 3-4 napig, be van gyulladva az izom, rengeteg szakadás keletkezett rajta, túl lett erőltetve. Jegelés, 2-3 napig pihentetés, aztán egy nagyon laza átmozgatás segíteni szokott. Fekvőtámasz, fekvőtámasz emelt lábbal, 4-5 kg-s súlyzóval tárogatás, aztán vársz 1 hetet és mehet az edzés, csak nem ekkora intenzitással.

2014. jan. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat! :)

És a mellkasi fájdalom középen és a hát fájdalom mitől lehet?

2014. jan. 29. 15:37
 3/17 anonim ***** válasza:

A gyulladás olyan erős, hogy az izom tapadási pontján fáj, ami a szegycsontod, rettentő kellemetlen érzés. Hátaztál is?

Mellezés közben is meghúzhattad, nem lehetetlen, de szerintem a levegővétel az, ami fáj és azt a hátadban érzed.

2014. jan. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszodat sokat segitettél!

Ment a zöld pacsi ;)

2014. jan. 29. 15:57
 5/17 A kérdező kommentje:

Még azt szeretném kérdezni hogy igy szedhetek még napi 1 adag fehérjét?

És ettől belázasodhatok majd? most van a 4. nap és még mindig nagyon fáj sőt egyre jobban.

2014. jan. 30. 13:29
 6/17 anonim ***** válasza:

Van rá esély, hogy belázasodsz, ez egy gyulladás.

A fehérje javítja a regenerációt, mehet nyugodtan.

Szép lassan elkezdheted kicsit terhelni, falnak dőlsz és fekvőtámasz vagy széken, nagyon lightosan, egy kicsit jobb lesz tőle.

2014. jan. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Minden nap nyújtok vagyis próbálok de még az is angyon fáj nemhogy még fekvő.. :/

Az ágyon nembirom magam felemelni kész szenvedés az egész sulibna is csak szenvedek.

Voltaren 1%gél-el kenem az jó rá? Azvan irva hogy napi 3-4x kell tegnap este kentem be 1x.

2014. jan. 30. 13:46
 8/17 anonim ***** válasza:

Fájdalomcsillapító, de erre nem sokat ér. Nicoflex jó rá.

Azért mondtam széken, bútoron, asztalnak dőlve, hogy épphogy érje egy kis terhelés.

2014. jan. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Most próbáltam meg a falnál fekvőzni.. hát mitmondjak nemsikerült valami jól :DD alig birom még ott is kinyomni magam.

A Nikoflex az kenőcs v tabletta?

2014. jan. 30. 13:59
 10/17 anonim ***** válasza:
Kenőcs.
2014. jan. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!