Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit érzel ha beveszel egy...

Mit érzel ha beveszel egy negyed ecstazy tablettat?

Figyelt kérdés
Félre értés ne essék, nem tervezem és nem is szedtem be hasonló dolgokat, csak kiváncsisagból, hogy aki életében először szed be egy negyed darab ecstazy tablettat milyen hatasra számíthat? És mennyivel erősebb a hatás ha egy fél vagy egy teljes tablettat vesz be ?

2016. jan. 26. 12:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Én felet vettem be mindig kezdésnek, kb. 20 percig semmi, aztán húsz perc után ilyen tök jó feldobottság érzés, tele leszel energiával, boldog leszel.

Aztán 30-40 perc múlva vettem be mindig a másik felet, és akkor így betetőzött az érzés, jó volt így táncolni, fáradhatatlannak éreztem magam, boldognak. Jó volt. :)

2016. jan. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bocs, de én nem nagyon hiszem el, hogy ezt kíváncsiságból kérdezed, mert akkor minimum úgy szólna a kérdés, hogy milyen hatása van az ecstasy-nak és nem egy negyedre lennél kíváncsi. Na mindegy. A válaszom: teljesen egyéni, sőt testsúlytól is függ, hogy a hatás eléréséhez mekkora adag kell valakinek. Sokszor nem tiszta a kábítószer és az okoz mellékhatásokat, amit belekevertek, máskor az ecstasy hatóanyaga, mivel az is ártalmas. De aki szedi nyilván azért teszi, mert jó érzést okoz neki. Ha nagyon ezzel akarsz játszani, akkor figyelj oda arra, hogy sok szénsavmentes vizet igyál a fogyasztása közben.
2016. jan. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%

Amúgy attól is függ, hogy milyet veszel be.negyedtöl lehet nem ereznél semmit.

Plussz ilyenkor még ráisznak meg rász*vnak vmit.

Fizetnenek akkor se vennek már be ilyen szarokat.

Volt egy korszakon 11 évvel ezelött, kétszer majdnem meghaltam.23 at vettem be egy éjszaka alatt :(

2016. jan. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 cli_hlt ***** válasza:

A 23 rengeteg. Jó tablettából a 2 is.


Egy tablettában lehet 80-250mg MDMA is. (Már ha egyáltalán MDMA van benne, sajnos gyakran nem.)


Ha egy 120mg-os tablettának eszed meg a felét, az épp csak "beérzős" küszöbdózis lesz.


Bővebb infó adagolásról: [link]


Ezek egy "átlagos" emberre vonatkoznak. A dózis mindig testsúlykilogrammra szól, ha nagyobb testű vagy, akkor több kell, ha kisebb, akkor kevesebb, arányosan.


Ha értesz angolul nézd meg ezt: https://www.youtube.com/watch?v=Hlbl7bYfbyc

2016. jan. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
negyedtől?semmi.ne viccelj öcskös
2016. jan. 31. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 cli_hlt ***** válasza:

Egy 200mg-os tabletta negyede az 50mg, és nagyon jól érezhető, főleg éhgyomorra.


Ha valaki mindenképp ki akarja próbálni, tulajdonképpen nagyon is jó ötlet első alkalommal egy akkora adagot bevenni, amitől alig várható hatás. Ez jelentősen csökkenti a túladagolás és mindenféle más komplikáció esélyét.

2016. febr. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!