Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fájt a hátam, a csontkovács...

Fájt a hátam, a csontkovács kiropogtatta a gerincemet, nem fáj azóta. Ez miért van?

Figyelt kérdés
Mi megy végbe a gerincben, ha megropogtatják, miért javít rajta?
2010. márc. 28. 15:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%
Helyére kerültek a csigolyáid valoszinüleg.
2010. márc. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha nem fáj, akkor mi a gond? Örülj neki...
2010. márc. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Ezt a két okos választ..

Nem hinném, hogy a csigolyáim ne lettek volna a helyükön. Valamint itt a kérdés az, hogy mit tett a ropogtatás, hogy elmúlasztotta a fájdalmat? Amúgy azóta is van, hogy fáj (főleg, ha sokat görnyedek, vagy nehéz táskát cipelek), de megtanultam magamnak kiroppantani.

2010. márc. 28. 15:23
 4/11 anonim ***** válasza:
Pedig ez van, nem voltak a helyükön a csigolyák, ezért az izmok és idegek sem.
2010. márc. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%
Minek kérdezed meg,ha ugysem hiszed el a helyes választ te idióta? Gyógymasszőrnek tanulok,van fogalmam a csigolyákról és képzeld el nem voltak a helyükön,ugyanis eltudnak mozdulni,betud közöttük ideg csipődni,ezért fájt a hátad te szerencsétlen..
2010. márc. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nagyon nagynak képzelheted magad, te pojáca, akit rögtön elsőre leidiótázol, mert nem ért veled egyet.. az ilyen ne is menjen gyógymasszőrnek, ne is foglalkozz az emberekkel, ha ennyi a toleranciád.. úgyis csak ártanál, te idegbeteg.

Amúgy továbbra sem hiszem el ezt a baromságot, amit állítasz (majd megkérdezek egy IGAZI, HOZZÁÉRTŐ szakembert, itt a gyakorikérdéseken úgyis csak ilyen kisebbségi komplexusos embereket lehet találni, mint amilyen te vagy), ja, naponként kiakadnak a csigolyáim..

2010. márc. 29. 06:20
 7/11 anonim válasza:
100%

Pedig tényleg így van... Ahogy a világban vagy a gerinced mozog (mivel te is mozogsz), és ezáltal a csigolyák is mozognak... És igen elmozdulnak... itt most ne centikre gondolj, hanem milliméterekre... elmozdulnak és nem a tökéletes helyen lesznek... azzal hogy egy csontkovács megropogtat, helyükre rakja őket...

Kérdezz meg nyugodtan BÁRKI hozzáértőt, ő is ezt fogja mondani.


(egyébként semmi közöm az előttem szólókhoz, télleg nem okés a stílus amiben válaszoltak, de ettől függetlenül igazat mondtak.)

2010. jún. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
72%

Hát de b@szódj meg,megkérdezel valamit én válaszolok neked (ami mellesleg helyes válasz volt),utána meg elkezdesz pattogni hogy de értelmes vagyok? Miért mit akartál hallani? Vagy mit hginnél el? menjél el rovoshoz ugyanezt fogja neked mondani,akkor megynugszol?


És igen iylen hangnemben válaszolók mert kúrva idegesitő,hogy segiteni akarok és leirom a helyes válazst te meg olyan megjegyzést teszel,hogy miylen értelmes vagyok..nem képzelem nagynak magam és nem vagyok polyáca,nem vagyok orvos,cska gondotlam leirom hogy ezzel foglalkozok,ezért elhiheted a választ.Mivel te nem értesz hozzá én meg igen,ez nem nagyképüség,én emg nem értek az atomfizikához.


te idióta

2010. jún. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
ja és ez nem egyetértés meg egyet nem értés kérdése,hanem ezek tények,a csontkovács helyére rakja az elmozdult gerinccsigolyákat,akkor is ha te nem hiszed el. Ha ennyire szakértő vagy a témában,meg sme kellett volna kérdezned.
2010. jún. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Nyugi, te kedves idióta. Az én válaszomnál idegesítőbbeket is el kéne tudnod nyugodtan viselni.. Igazad van abban, hogy hülyén válaszoltam, de az első 2 válasz így együtt (pár szavas tőmondatok kb) nem győztek meg arról, hogy komolyan írták őket, így a te válaszodat se tartottam mérvadónak. Ha szépen részletesen leírtad volna, mint az előző válaszadó, akkor nagyobb hozzáértésről tettél volna tanubizonyságot.

Amúgy tényleg ne b@szd fel ennyire az agyad ilyen hülyeségeken, lesznek ennél komolyabb dolgok is az életedben, amiket agyvérzés nélkül át kéne vészelned.

na, részemről béke.

2010. jún. 3. 07:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!