Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Még csak most kezdik az...

Még csak most kezdik az influenza hisztériát? 👇

Figyelt kérdés
azt hittem most az egyszer ilyen könnyen átestünk ezen a mizérián,erre csak most kezdődik,most kezdik csak reklámozni,ránkerőltetni az ellenmérgeket.Ti beszuratjátok magatokba csakhogy nehogy rajtuk maradjon,mint utolsónál ,állítólag 3millió maradt meg az ellenszerből,kishazánkba,hálistennek,nem tudtak mindenkit leszurni.

#vírus #méreg #hisztéria #vakcina #manipulálás #ellen oltás #gyógyszer-mérgezés #inflúenza.
2016. jan. 30. 08:48
 1/6 anonim ***** válasza:

"aszadatkurom nevű felhasználó kérdése:"


...

2016. jan. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Remélem troll kérdés. Ha nem, elmebeteg vagy. De nagyon súlyosan.
2016. jan. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Leszúrni? Bakker, figyelj, lehet egyetérteni az oltással, meg nem is. Engem volt már, hogy beoltottak, semmi bajom nem lett, sőt a közönséges náthának is jobban ellenálltam. Idén nem kaptam meg, nem volt értelme.

Kérlek, ne csinálj összeesküvés-elméletet egy sima influenza elleni oltásból. Ha valakinek valami baja lesz belőle, az sajna benne van a pakliban, hiszen mégiscsak oltás, nem reagálhat rá mindenki megfelelően.

Mégis mit szeretnél elhinteni? Valami agymosás konteót? Engedelmes polgárrá oltanak bennünket, vagy mi?


Én suliban dolgozom, sokaktól azt hallom, nem szánták rá a pénzt. Kellett másra. Ennyire prózai okai vannak a hárommillió megmaradt vakcinának. ja, meg esetleg az, hogy tavaly nem volt igazi tél...

2016. jan. 30. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem sok telet érhettél még meg, ha nem tudod, az influenza általában év elején jelenik meg .

Az emberek pedig maguk eldönthetik, "leszúratják-e" magukat, vagy sem.

2016. jan. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A járványok akkor vannak elemükben, mikor az idő enyhül kicsit. Ha kemény a tél, kevésbé terjed a betegség, a pluszokban, nyirkos időben viszont nagyon. Úgyhogy normális, hogy a járványra most riadóztatnak. Eddig röpködtek a mínuszok.

Valamelyik évben (talán tavaly előtt) még március elején is járványveszély volt.

2016. jan. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
jól van,na,azt hittem a gyógyszermaffia tevékenykedik.
2016. jan. 30. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!