Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mekkora egy egészséges,...

Mekkora egy egészséges, közepes felépítésű,20-as éveiben járó fiatal férfi lépének átmérője a hilusban?

Figyelt kérdés

#méret #lép #splenomegalia
2016. febr. 3. 15:41
 1/4 anonim ***** válasza:
61%
Azért ez nem általános műveltséghez tartozó infó. Gondolom voltál hasi ultrahangon és szóvátették, hogy a lépeddel kapcsolatban valami nem oké.
2016. febr. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Tudom, hogy nem az, de valaki, akinek volt már vele problémája, hátha tudja, mert én nem nagyon találtam róla semmi pontosat.
2016. febr. 3. 18:32
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
pár centinél nagyobb nem lehet de ember legyen a talpán aki erre konkrét választ ad neked!
2016. febr. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sose lehet tudni, de testalkattól, testsúlytól, testmagasságtól függően nagy eltérések vannak. Amiket én találtam ott ezek nem voltak tisztázva, ezért kérdeztem, de 40-48mm a normális nagyjából azon információk alapján. De ha valaki specifikusabb tudja, még mindig kíváncsi vagyok a válaszra!
2016. febr. 4. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!