Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Egészséges ez a here? (videó)

Egészséges ez a here? (videó)

Figyelt kérdés

[link]

Mi lehet az a csomó ott a bal oldalin?


2016. febr. 1. 14:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%
Nem ártana dokival megnézetni de ha mellékhatás nincs nem gáz
2016. febr. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Így videón keresztül csak annyit tudni, van egy csomó a herében. De az már ugyebár nem látszik, kemény-e, eltolható-e a szövetektől, fáj-e, más tünet is társul még hozzá stb.

Ami egyértelmű: ezzel fontos urológushoz menned. Tapintani fogja az orvos, majd esetleg ultrahanggal megnézi és megbeszéli veled a teendőket. Ne halogasd az orvoshoz menést!

2016. febr. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ugye ez nem tök ugyanaz a videó amit valaki már fél éve belinkelt itt? Neki cisztája volt, ha ez nem ugyanaz, akkor valószínűleg neked is az van
2016. febr. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ezt egyszer már felraktad. Azóta sem mentél el orvoshoz..., Gratulálok neked.
2016. febr. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Zsírmirigy is lehet,de jóindulatú ciszta is amit műteni sem kell.Jól mondták urológushoz menj el biztonság kedvéért.
2016. febr. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Elmentem urológushoz, de akkor sajnos nem volt látható ez a csomó, de elmondtam az orvosnak, sőt neki is megmutattam a videót telefonomon. Azt mondta hogy herevisszértágulat.

De amíg egy hozzáértő nem látja a csomót élőben addig nem hiszem el hogy visszértágulat lenne.

Amikor, laza, lóg a herém akkor van csomó csak.

Máskor nincs. :S

Van valami tuti módszer vagy bármi ami hatására lógni fog urológushoz elmenetel előtt?

2016. febr. 2. 00:14
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem néztem meg ultrahanggal pedig nem ártana szerintem
2016. febr. 2. 00:16
 8/11 anonim ***** válasza:

Kérd meg a háziorvosodat, adjon egy ultrahangos herevizsgálatra beutalót. Megmutathatod neki ezt a felvételt, de az ultrahangos orvosnak is. Az eredménnyel meg visszamész az urológushoz, de már kész tényekkel, eredménnyel.

De maszek helyre is mehetsz UH-ra, akkor az gyorsabban is megvan.

Vagy elmész másik urológushoz, aki addig keresi, míg megtalálja és lesz konkrét elképzelése, javaslata, egyéb.

2016. febr. 2. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Akkor menj el magán rendelésre és kérj ultrahangot. Amúgy nekem is néha ilyen.. Összecsomósodnak a vezetékek és ha tapintom ilyen puha csomóként lehet, de ha jobban kitapintom akkor ézem, hogy azok a vezetékek ;) És nincs hereviszértágulatom. Úgyhogy... Ha nem fáj akkor minden rendben van.
2016. febr. 2. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Ha nem fáj akkor minden rendben van." Ez az ami nem feltétlenül állja meg a helyét.

A páromnak is így kezdődött, ilyesmi volt, nem fájt neki és súlyos lett. Nem akarok is erről többet beszélni.

Csak annyit mondanék, ha fáj, ha nem mielőbb orvoshoz kell menni. Inkább nyugtasson meg, mintsem már késő legyen az életben maradáshoz.

2016. febr. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!