Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tapasztalnánk, ha egy...

Mit tapasztalnánk, ha egy egészséges ember évekig antipszichotikumokat szedne kicsi közepes illetve nagyobb adagokban?

Figyelt kérdés
2010. nov. 8. 08:18
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Nekem megszüntette az érzelmeimet.
2010. nov. 8. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Úristen első válaszoló, ugyanezt tapasztalom én is. Képzeld nemrég hunyt el az édesapám, és én érzelmileg úgy érzem mintha már legalább két év telt volna el. Lelkileg szinte semleges lettem. Nagyon-nagyon kemény ember lettem, sőt más lettem általa. Két éve szedem az antidepit, este fél szemet. De ha meg nem szedem sűrű pánikrohamaim lennének, és az is kiborító lenne. Tehát nincs választásom.
2010. nov. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Ugyanez.. Két hozzátartozóm hunyt el egy éven belül és már semmit nem érzek, sírni talán egy évben egyszer sikerül. A szexuális életem is nulla lett. Pedig nagyon alacsony adagban szedem a gyógyszert és csak este.
2010. nov. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Na most akor akik eddig ide írtak, antidepresszánst vagy antipszichotikumot szednek? Mert nem mindegy.
2010. nov. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
*akkor
2010. nov. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Antipszichotikumot.
2010. nov. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
bocsi hogy offolok de valaki elmagyarázná mi a különbség a kettő között ?
2010. nov. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Az antipszichotikumok súlyosabb agyi rendellenésekre adandók, úgy mint pl. skizofrénia, mániás depresszió.
2010. nov. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Én az antidepresszánstól olyan jókat tudok pihenni, végre ki tudom kapcsolni az agyam, nem azon jár, hogy megőrülök. Boldogan elnézem, ahogy a macskáim alszanak, örömöt lelek az apró dolgokban is, amikor mélyponton voltam még a lottó főnyeremény sem tudott volna felvidítani, úgyhogy felszabadító érzés.
2010. nov. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Az ANTIPSZICHOTIKUMOK azok elmebaj elleni gyógyszerek.


A SKIZOFRÉNIA nevű nagyon sokféle arcú betegség kezelésére majd megelőzésére használják.

2010. nov. 8. 16:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!