Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek egészséges ha...

Szerintetek egészséges ha alig bírom abbahagyni a nevetést?

Figyelt kérdés
A minapokban hallottam egy sztorit, és alig bírom azóta abbahagyni a nevetést. Már órán is rám szól a tanár, és itthon is már a nyálam és a könnyem folyik tőle. Szerintetek ez nem káros?
2016. febr. 3. 22:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Engem érdekelne ez a sztori :) . Ha elmondható, akkor szívesen olvasnám.

A kérdésedre válaszolva: lehet teljesen egészséges viselkedés, de lehet kóros is (ez ritka ilyen esetben). De nagy annak a valószínűsége, hogy ez egy egészséges (csak időnként kellemetlen lehet) reakció és elég sokáig megmaradhat.

2016. febr. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ami viszont segíthet és oldhatja az intenzív nevetési ingert az az, hogy pár embernek elmeséled, mert így az inger - ahogy telnek a napok - már nem lesz annyira erős. De arra számítani lehet, az életed során máskor is eszedbe juthat és ezzel újabb kellemetlen szituációba kerülhetsz. Jobb erre felkészülni, mert akkor már könnyebb lesz reagálnod, ha valaki furcsán nézne rád.
2016. febr. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Inkább megtartanám a sztorit magamnak, ha lehet :D
2016. febr. 10. 18:10
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen, egészséges! :)

Sajnos, eddig csak depressziós, befordult emberekről olvastam itt.

2016. febr. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!