Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az normális, hogy csökkent az...

Az normális, hogy csökkent az alvásigényem? 22/F

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy lassan 3 hónapja beérem 5-6 óra alvással, ráadásul napközben sem vagyok annyira fáradt. Mitől lehet ez? Később jöhetnek emiatt "mélyebb pontok"?

2016. febr. 3. 22:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen jöhetnek, de nem ez a legnagyobb gond hanem az, hogy elmaradnak a GH csúcsok, lelassul a növekedésed, vagy megáll minden téren. Ha esetleg edzel, akkor ez hátrányosan érint majd..
2016. febr. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is változó az alvásigényem. Volt olyan időszak, amikor bőven elég volt 5-6 óra, és olyan is, hogy legalább 8 kellett ahhoz, hogy utána azt tudjam mondani ténylegesen ébren vagyok. Nálam semmilyen mélyebb pont nem volt emiatt. Nem tudom miért változik ez, de gondolom lehet az is, hogy mennyire fáradsz el a nap folyamán, vagy mihez szokott hozzá a szervezeted.
2016. febr. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Változik az ember alvásigénye. Nekem hol 7 óra, hol 9... Számít a stressztől kezdve kismillió dolog... Az étrendem is számít.
2016. febr. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nem, ha természetesen(koffein,meg hasonlók nélkül) ébernek érzed magad, akkor valószínűleg minden rendben van.
2016. febr. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!