Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Forduljak orvoshoz? 19/nő

Forduljak orvoshoz? 19/nő

Figyelt kérdés
Olya problémám van, hogy testnevelés órán már a bemelegítésnél is érzem, hogy nagyon ver a szívem, és néha mikor veszem a levegőt akkor olyan, mintha nem tudnék elég levegőt beszívni. Ez normális? Nem dohányzom. És eleinte azt hittem, hogy majd biztos hozzászokok, de már 2-3 éve így van.. Sokszor akkor is ezt érzem mikor a lépcsőn megyek fel..
2016. febr. 4. 15:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, menj orvoshoz, ez nem normális, ki kell vizsgálni az okát.
2016. febr. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindenképpen menj a háziorvosodhoz. Ne várj vele, egy napot sem!
2016. febr. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

tesi óra nem egyenlő a sporttal

Kezdj el edzeni.

A gyengeség nem betegség, ezzel csak a gyakorin nem nevetnek ki.

2016. febr. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Velem is ez volt. Asztma gyanúval küldtek be,mert futásnál,lépcsőzésnél furán vettem a levegőt, illetve fulladtam. 6 perc terheléses (fokozatosan emelkedett tempójú futógépes futás) után mértek vérnyomást, ami 170/90 lett. Azonnal átutaltak kardiológiára, ahol kiderült, hogy többek között tachycardiám van, illetve egy más eredetű tüdőbetegségem.

19/L

2016. febr. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat..tavaly előtt nálam is kiderült, hogy asztmas vagyok..de nem tul sokat foglalkoztak ezzel..kaptam olyan befujot par hetig hasznaltam is aztan nem..es mivel van suli orvos, aki minden evben "megvizsgal" es kovetkezo evbe nem mondta h kellene meg esetleg fekmentes,en hagytam is...de akkor ez igy nem jo..hat nem jarok edzeni mert heti 5 tesi ora + 2 onvedelem,es szoktunk erositeni is mert rendeszeti suli nem csak az van h na ulunk egesz oran..
2016. febr. 4. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!