Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha a tájékoztatóban leírt...

Ha a tájékoztatóban leírt napnál tovább szedek egy gyógyszert, lehet komolyabb bajom?

Figyelt kérdés

Cataflam dolo 25mg tablettát szedek egy hete és 5 nap van a tájékoztatóra írva. Nem tudom mit kéne szedni helyette ezért inkább nem is keverem a gyógyszereket, pár napig még rá fogok szorulni sajnos.. Tegnap volt a 6.nap és elég szépen ment a hasam, gondolom van összefüggés.. komolyabb bajom lehet ha szedem még pár napig vagy "csak "ennyi?

Napi 2-t veszek be, ritkán 3at ha éjszaka felébredek a fájdalomra.

És ne mondjátok légyszi hogy orvoshoz menjek,mert járok és múlt héten is voltam,azt mondta normális a fájdalmam, de gyógyszer nélkül meg megőrülök. ( fogamról van szó de szerintem nem lényeg )


2016. febr. 7. 19:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha fáj a fogad, akkor nem a fájdalomcsillapítót kéne kapkodni folyamatosan, hanem ki kéne kezelni, vagy ki kéne húzatni.

Amúgy egy fájdalomcsillapítót kúraszerűen max. 5 napig, nagyobb gyulladás esetén max. 1 hétig lehet alkalmazni, tovább nem. Ha még akkor is fáj az adott dolog, akkor az okot kell megszüntetni, nem a gyógyszert kapkodni.

Amúgy lehet bajod, persze. Szervi problémád is lehet tőle!

2016. febr. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sajnos magamnak nem tudom se kezelni,se kihúzni a fogamat, mint mondtam, a héten látta az orvos és azt mondta még várjunk,hátha elmúlik. Hét közepén megyek vissza, addig muszáj leszek a gyógyszernél maradni.
2016. febr. 7. 20:24
 3/3 anonim ***** válasza:
Dehogy lessz bajod🙃
2021. márc. 26. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!