Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Három napja lövettem az egyik...

Három napja lövettem az egyik fülembe két fülbevalót, az egyik csúnyán begyulladt, fáj, bedagadt. Muszáj kivennem? Akkor azonnal beforr, és lyukaszthatom majd újra? Ha nem veszem ki meg fog gyógyulni valahogyan?

Figyelt kérdés

2016. febr. 8. 19:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, vedd ki mert az tartja fenn a gyulladást. Vegyél antibiotikumos kenőcsöt gyógyszertárban, recept nélkül kapható. Ha váladékos mosd le pl kamilla teával, hydrogenperoxidos oldattal, esetleg braunollal, majd kend be a kenőccsel. Ha lázas vagy feltétlenül menj fül orr gegeszhez
2016. febr. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül muszáj kivenned, előbb kenegesd Tetrannal vagy más gyulladáscsökkentő kenőccsel a fülbevaló szára körül, és mozgasd az ékszert (fájni fog, persze), hogy a lyukba is kerüljön. Ha pár napon belül nem hoz eredményt, akkor kénytelen leszel kivenni.
2016. febr. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én amikor lövettem két naponta kamillateás vattával áttöröltem és semmi baja nem volt. :)
2016. febr. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!