Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nincs székelési ingerem. Kb...

Nincs székelési ingerem. Kb egy hete kezdödött, úgy egy hónapja volt székrekedésem, de azt kúppal megoldottam. Segítene valaki?

Figyelt kérdés
Egt hete már kb, hogy alig akarok wc re menni, mert nem érzem hogy kell, és ha sikerült is, nem olyan sokat. Aggódom hogy valami bajom lenne. Olvastam hogy több rostos ételt kéne enni, és többet mozogni, de szerintem én eleget mozgok és elég gyümölcsöt illetve zöldséget eszek. Tudna valaki valamilyen tanácsot adni? :( Esetleg volt már ilyen mással is?

2016. febr. 11. 15:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Most megint kúp vagy beöntés kézizuhany csövével. Biztos, hogy nem megfelelő az étkezésed. Főtt cékla, savanyúkáposzta, reszelt fejeskáposztából készített saláta, sütőtök naponta kell, hogy részét képezze az étkezéseknek. Hasonlóképpen erjesztéssel készült tejtermék. Csokoládé erősen kerülendő, mert renyhe bélműködéshez vezet.
2016. febr. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezen kívül még ígyál több folyadékot, egyél leveseket, főzelékeket, nekem a tejfölös levesek és főzelékek beváltak, esténként natur joghurt, és most megint egy kúp kellene.
2016. febr. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azt olvastam hogy semmiképp se használjak megint illetve hashajtót se, mert mégjobban hozzászokik a testem. (Egyébként 14 éves lány vagyok.)
2016. febr. 11. 16:09
 4/5 A kérdező kommentje:
Kúpot*
2016. febr. 11. 16:10
 5/5 anonim ***** válasza:
Megoldódott azóta :)?
2016. febr. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!