Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan kezeljem a fájó kezemet?

Hogyan kezeljem a fájó kezemet?

Figyelt kérdés

Tegnap óta fáj a bal kezemen a csukóm környéke, alsó része, ahol a pulzust szoktak merni. Azt is eszrevettem, hogy ha a bal kezemen csak a mutato ujjamat hajlitom, akkor is erzem a csuklom. Mar bekentem mindennel de semmi nem hatott meg! :(

Mit tanacsoltok mit tegyek?



2016. febr. 12. 08:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Pihentetést, fáslizást, kenegetést és kíméletet. Nem cipeltem a fájós oldalon pl. szatyrot sem.

Ami a lényeg, érdemes minél többször kenni és türelmesnek lenni. Nekem vagy egy hónap kellett, amire ez rendbe jött. Elég sok kenceficét használtam együtt is, külön is, meg nem terheltem és egy hó után megszűnt a fájdalom.

Ezeket használtam:

Receptre vannak: Antiphlogisticus pakolás, Fastum gél

Recept nélküliek: Diclac gél, Fekete nadálytő krém, Árnika krém, Svédkeserű krém, Apranax gél.

Gyógyulást kívánok neked.

2016. febr. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ködzi, igyekszem!
2016. febr. 12. 11:51
 3/4 A kérdező kommentje:
És ha hétvégéig nem múlik el, akkor érdemes orvoshoz elmenni?
2016. febr. 12. 12:44
 4/4 anonim ***** válasza:

Fordulhatsz orvoshoz is, de ő valószínűleg ugyanazt fogja mondani, amit leírtam. Mondjuk, legalább kérhetsz tőle Antiphlogisticus pakolás és Fastum gél receptet. Lehet, felírja ezeket, ha kéred vagy magától is adhatja. Ez a pakolás most nagy sláger és nagyon-nagyon jó az ilyenekre is.

Ritka mostanság az olyan doki, aki gipszelteti a nyugalom megőrzése céljából, de ez is előfordulhat.

Én most azt tenném, amit leírtam neked.

Ha elmész a dokihoz, akkor a sebészetre menj. Majd ha gondolod, írd meg mit mondott. Szép napot.

2016. febr. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!