Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » SOS! Mit csináljak?

SOS! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
12 éves lány vagyok és már több éve foltos hajhullásom van. Most egy speciális krémmel kenjük (DPCP). Valamikor jobban nő tőle a hajam, valamikor meg egyáltalán nem. Régebben annyira hullott, hogy kendőt hordtam a suliban, már nem. De úgy vesszük észre anyával, hogy megint rosszabbodik a helyzet. Már sehogy se tudom megcsinálni a hajam, hogy ne látszódjanak a foltok. Nem szeretnék újra kendőt hordani. Mit csináljak, hogy ne látszódjanak a foltok, mert komolyan nagyon zavar???

2016. febr. 12. 22:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Menjetek el sürgősen orvoshoz. Lehet hogy valami komoly bajod van.
2016. febr. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Több év után még kísérleteztek? Miért nem csináltok egy alapos kivizsgálást? Ezer ok lehet a háttérben. Miért nem indultok el orvosról orvosra amíg meg nem találják a betegséget?
2016. febr. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Egy csomó orvosnál voltunk már, de senki se tudott pontos választ adni!
2016. febr. 13. 07:15
 4/5 anonim ***** válasza:
Helyesen tároltátok a krémet, sötét,napfénytől elzárt helyen ? Nehéz kérdést tettél fel, talán csatos póthajjal tudnál segiteni ami szinben passzol a hajadhoz.
2016. febr. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
68%

Természetgyógyásznál nem próbálkoztatok? Rengeteg oka lehet. Itt fel vannak sorolva, mik válthatják ki:

[link]

[link]

2016. febr. 14. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!