Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért ilyen elterjedt a mai...

Miért ilyen elterjedt a mai fiatalok körében a füvezés?

Figyelt kérdés
Rengeteg olyan velem egykorú (16 év) embert ismerek, akik tényleg értelmesek, okosak, mégis füveznek, nem törődve a következményekkel. Ez miért lehet?

2016. febr. 13. 17:09
 1/7 anonim ***** válasza:
52%

Nem csak a mai fiatalok körében elterjedt. Én meg rengeteg 30-ast és 40-est ismerek, akik tépnek.


Ezen ne legyél fennakadva, nem olyan ördögtől való dolog... A sima ciginél és az alkoholnál nem károsabb.

2016. febr. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
23%
A füvezésnem max jogi következményei lehetnek egy fogyasztó számára azok se súlyosak. Aki stresszes életet él annak ennyit megér szvsz, hogy kicsit ellazulhasson.
2016. febr. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%

Mert a mai fiatalokat ismered, a régieket meg nem ismerted.

Ne legyenek illúzióid, ez régebben se volt másképp. Én 10 éve kezdtem az egyetemet, akkor is a fél koli tépett, a szüleim 30 éve, akkor is. Annyi, hogy akkor kicsit nehezebb volt hozzájutni.

Ettől a legtöbb embernek semmi baja nem lesz, leszámítva néhányat, akik tényleg lecsúsznak. De ez nem a fűtől van: ha az nem lenne, akkor valószínűleg alkoholisták lennének.

2016. febr. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%

Még egy gondolat: a fű azért is a fiatalok között elterjedt, mert olcsó. A többi drogot nem nagyon tudják megfizetni.

Kivéve a mostanában bejött szintetikus biofüvet, kristályt és rokonait, amik kijátsszák a törvényt, így nem illegálisak, viszont a hatásukról senkinek semmi fogalma nincs. A hagyományos fű hatásait legalább már ismerjük.

2016. febr. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 TOP1ANSWER ***** válasza:
Mert nem toxikus mint az alkohol, jobb érzést ad, nem mérgezi a szervezetet, olcsóbb, nincs másnaposság, nem kell 2l fost összeinni hogy érezz valamit, nehéz berosszulni tőle, fizikailag képtelenség az LD50 azaz halálos adagnak megfelelő thc-t bejuttatni szívással a szervezetbe, közel 60 gyógyhatású alkaloidot tartalmaz, különleges gondolkodásmódot adhat és számos más oka
2016. febr. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
22%
Ezek most fiatalok válaszaik, ugye? Durva mennyire egekbe emelik a füvezést...
2016. ápr. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok, és igen fiatal (19), viszont nem füvezek. Talán 5x-6x, ha csináltam eddig, én nem szeretem, viszont nem tartom szörnyű dolognak.
2016. ápr. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!