Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem bírom a koffeint? Többi lent

Nem bírom a koffeint? Többi lent

Figyelt kérdés

Már régen észrevettem hogy ha energiaitalt keverek alkohollal, akkor nekem végem (illetve nem úgy van végem, hogy k.o, hanem hogy órákkal később mikor megyek aludni, akkor nem tudok, meg lidércnyomás, meg kis hallucináció is).

Ezek után kiderült, hogy nem kell feltétlen alkohollal kevernem, néha ha délután megittam egy nagyobb adag energiaitalt akkor is eléggé rosszul voltam este, ezért -bár előtte is kb szökőévente ittam- teljesen abbahagytam az energiaital fogyasztását.


Ellenben tegnap, születésnapot ünnepeltünk, és így délután ittam egy kávét, meg vagy 4-5 pohár (zero) kólát, sok süti stb, és már este 7 körül rosszabbul voltam, de később, 10-11 körül már rázott a hideg, szédültem, borsózott a hátam, szóval elmentem aludni. De nem is tudtam elaludni sokáig, mert nagyon rosszul voltam, hidegrázás, hidegnek éreztem a végtagjaim is, közérzetem is rossz, és szédültem, fejfájással.


Ez a koffein miatt lehetett, vagy esetleg front volt, vagy más?

23 vagyok, és amúgy olykor migrénes


2016. febr. 14. 11:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Inkább a cukor miatt.
2016. febr. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!