Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy/mivel tüntessem el?

Hogy/mivel tüntessem el?

Figyelt kérdés

14L vagyok.

A karom felső részén (tehát váll és könyök között:D) voltak kisebb pattanások. Vagyis még vannak, de eddig mindig kinyomkodtam őket. És ugye ott maradtak a kis sebek, félkör alakba, amilyen a körmöm. A sebek szépen lassan el is múlnak, nem is ez a baj. Hanem: eléggé foltos maradt. Tehát ahonnan lejöttek a sebek fehér foltok vannak a helyükön. És most ugye itt a jóidő, tavasz, meleg, rövidujjúk, tehát látszanak a póló alól.

Ezeket mivel tüntethetném el?


Előre is köszi! :)


2010. márc. 30. 17:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
dm,rossmann--> tonic pattanásokra,nagyon jó,leszárítja őket,utána krém.
2010. márc. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Bocsika, hogy indiszkrét vagyok, de: Drogozol?
2010. márc. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi, majd megnézem. Azért jöhetnek még tippek!


Egyébként NEM! :D

2010. márc. 30. 19:50
 4/5 anonim válasza:
Szia! A fehér foltokat szerintem már nem tudod eltüntetni vmi szerrel, de a nap nagyon gyorsan helyreteszi majd. Gyorsan hozzábarnul ott a bőröd, ne izgulj. Azért olyan, mert azok a seb alatt új bőrök és még világosak.
2010. ápr. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi, én is erre gondoltam, csak reménykedtem, h addig hátha...meggyorsítani. Köszi:D
2010. ápr. 16. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!