Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Bárányhimlős voltam/vagyok....

Bárányhimlős voltam/vagyok. és az arcom sebes mert ugye ilyen lessz utána. Csak az a baj hogy nagyon sok volt=nagyon sok sebes kis pont. Mivel tüntessem el? így mégsem mehetek suliba!?

Figyelt kérdés
2010. márc. 20. 19:14
 1/1 anonim ***** válasza:

Egyelőre semmivel. Kell ennek még idő. Most vagy túl rajta. Jobb esetben magától eltünik. Épp ezért

ne is piszkáld, ne is alapozd le. Esetleg igyál olyan gyógyteát, ami bőrnyugtató.

Menjél csak suliba és már előre legyen kész egy frappáns válaszod annak, aki beszól.

Aztán majd egy bőrgyógyász -kozmetikust kérdez meg, ha úgy gondolod, hogy nem múlnak.

Mert pl. most nem tudom, hogy a napoztatás jót tesz-e neki vagy nem. Ehhez azért szakértő kellene.

De a saját érdekedben az most ne foglalkoztasson, hogy mit szólnak a beszólogatók, mert ha most elkezdet b.szogatni esetleg maradandó hegek maradnak, amit

aztán lézerrel lehet csak eltüntetni.

Nekem ez a véleményem.

2010. márc. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!