Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék gyorsan elaludni...

Hogyan tudnék gyorsan elaludni? (részletek lent)

Figyelt kérdés
Szombat éjszaka 1-2 felé kellene felkelnem, m indulunk Ferihegyre. Tehát péntek este olyan 8 óra körül szeretnék elaludni. A probléma, h soha nem kerülök ágyba éjfél előtt.. Van vmi hatásos módszer, amitől hamar elaludnék? Ha pénteken nagyon korán kelek az biztosíték arra, h hamar elalszom? Ja, a repülőn nem tudok aludni...
2010. márc. 30. 20:14
 1/3 anonim ***** válasza:

szia, nalam a hamar kidolest konnyen el lehet erni, ha penteken nagyon koran felkelsz, es egesz nap dolgozol, ertem ez alatt inkabb a fizikai munkat, nemtom, ha nem kertes hazban laksz akkor takarits ki, ha hazban, asd fel a kertet:)

mindenkeppen valami amivel lefarasztod megad, es este csak berogysz az agyba, igy tutira elalszol, es jol is fosz aludni. nalam ez bevalik.

2010. márc. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Most írhatnám,hogy langyos mézes tea de szerintem te sem szereted::-D!Bocs a tegezésért!Én bekapok egy HOVA teblettát ez új a piacon gyógynövényes és kb.félóra és el is alszom tőle!Nem kell attól félned,hogy függő leszel!!:)

Szép álmokat!(36/N)

2010. márc. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jajjjjjjjjjj nem teát akartam írni hanem TEJET!!:):)Bocsika!
2010. márc. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!