Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hangszalag műtétre hány éves...

Hangszalag műtétre hány éves kortól van lehetőség?

Figyelt kérdés

Azon gondolkozom,hogy szeretném megműttetni a hangszalagjaimat majd egyszer,mert engem borzasztóan zavar,hogy vékony,majdnem vinnyogó hangom van,piszkálnak is azzal hogy delfin lány meg egyéb,de nem is ez a leg nagyobb gond,hanem ha beszélek valakihez sohasem értik amit mondok,ha normál hangerővel beszélek,olyan mintha suttognék,ha meg felemelem a hangom akkor pedig ordítok,nincs köztes állapot és szeretném ha valamivel emberibb hangom lenne.Valószínűleg 16évesen még korai ezen gondolkoznom,de szeretném tudni,hogy mikor lesz rá lehetőségem.

Köszönöm előre is a segítséget!



2016. febr. 16. 15:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg az orvost, hogy valóban szükség van-e a műtétre. Ha igen, akkor mutálás után, mivel a lányok is mutálnak.
2016. febr. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rendben,köszönöm:)
2016. febr. 17. 18:30
 3/4 anonim válasza:

Szia! Nekem más okból műtötték a hangszálamat, gondolom más módon is,de nem kis tortúra volt. Megérte, mert előtte nem kaptam jól levegőt most meg kapok, de úgy döntöttem, hogy nem kockáztatok, hogy visszatérjen az eredeti állapotba és ezért valószínűleg örökre vagy sokáig csak közepes hangom lesz, ami kb a normál hangerő alatt van.


Tudom (én is érzem), hogy milyen amikor mások nem értik meg amit mondasz és remélem sikerül valahogy változtatni rajta, de egy műtétnek nagyon nagy a kockázata.


Minden jót kívánok

2016. márc. 25. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm,lehet hogy nem kéne ezért műtétet vállalnom,de azért nehéz ezt így bírni
2016. ápr. 4. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!