Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan bírnátok ki egy egész...

Hogyan bírnátok ki egy egész napos kirándulást (8:30-17:30-ig) úgy hogy nincs WC-zésre lehetőség és pont menstruálsz? (ergo esély sincs cserélésre)

Figyelt kérdés

Az egyik egyetemen (ahova járok), lesz egy egész napos terepkirándulás és a tanár már előre szólt, hogy nem lesz lehetőség WC-re menni, mert nem állunk meg vendéglőben, benzinkútnál, sőt még a buszon sem lesz WC.


Ilyesféle terepkirándulás már történt velem korábban, de akkor ne zavart, mert nem ittam sok vizet, és nem menstruáltam, szóval rendben voltam, de sajnáltam a többieket, akik nagyon szenvedtek, pláne, mikor a busz egy dugóban araszolgatott az autópályán kb. 2 órán keresztül. :) (Nagyon emlékezetes volt!!)


Sajnos most pont úgy fog alakulni, hogy meg fog jönni, és nem lesz "WC-stop" a kirándulás alatt, ami eléggé frusztráló.


A tanár annyit mondott, hogy végezzük el a dolgunkat a természetben, igen ám, de nem egy erdős helyre megyünk, ahol el lehetne rejtőzni, arról nem is beszélve, hogy még a kezemet sem tudnám megmosni.

Azt meg nem lehet, hogy ne menjek a kirándulásra, mert erre osztályzatot fogunk kapni, szóval mindenféleképpen ott kell lennem. Ti hogyan vészelnétek át egy ilyen napot, anélkül, hogy egész nap a saját véredben üljél.


Már gondolkodtam azon is, hogy panaszlevelt kellene írnom az egyetem diákönkormányzatának a kirándulás rossz megszervezése miatt.


Érdekes, hogy egyes tanárok nem is törődnek az olyan diákokkal, akik sokkal komolyabb egészségügyi problémákkal küzdenek, mint csak egy havi vérzés.


2015. szept. 11. 14:31
 1/6 anonim ***** válasza:
tegyél be mindenképp valami nagy méretű tampont meg az éjszakai vastag betétet. Mást nem tudsz csinálni.
2015. szept. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Elég gáz. Mi az, hogy nem álltok meg 2 betűsre?

Ennél van még rosszabb szitu is. Mi van, ha valakire a hasmenés jön? Vigyél pelenkát.

2015. szept. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Fogjatok össze lányok és követeljétek, hogy álljon meg a busz olyan helyen, ahol lehet wc-re menni és kezet mosni, biztos nem vagy egyedül akinek éppen meglesz, ne hagyjátok magatokat. Gondolom nem női tanár az illető, szégyelheti magát.
2015. szept. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ha a természetbe mentek, csak lesz egy bokor vagy fa, ahova elvonulhatsz, megkérsz egy lányt, hogy őrködjön és kicseréled, egy flakonban viszel vizet kezet mosni

mást nem tudok javasolni

2015. szept. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát én odamennék a tanárhoz előre és közölném vele a szitut. Lehet pislogna nagyokat, de kit érdekel? A panaszlevél sem hülyeség, de ha most lesz a kirándulás, kétlem, hogy időben odaér a fejesekhez. A hök meg általában nem csinál semmit kb.

Váltásruha legyen nálad. A tamponnal az a baj, hogy egy idő után már elég fertőzésveszélyes. De nincs az a kézfertőtlenítő meg törlőkendő meg miegyéb, ami mellett higiénikus lenne kicserélni egy bokorban. Hát a betét megint nem a legjobb megoldás, de talán egy fokkal kisebb kockázatú ilyen körülmények közt kicserélni.

Törlőkendő, fertőtlenítő legyen nálad mindenképp.

Jó esetben nem az erősebb napokra esik, akkor talán túléled.

2015. szept. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tampont nem szabad egész nap bennnt hagyni. Van egy toxikus sokk szindróma nevű betegség olvass utána. Nagyobb méretű inkontinencia betétet vegyél. És igen, valaki írta is bokor, másik lány örködik, flakon vízből kézmosás.
2015. okt. 1. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!