Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Véradáson kiderül, hogyha van...

Véradáson kiderül, hogyha van valamilyen krónikus betegségem?

Figyelt kérdés

Ld.: májbetegként vagy vesebetegként mennék oda. (de mondjuk valamilyen enyhébb lenne ami nem derül ki)

Azt ott ők ellenőrzik és eltudják utasítani ettől?


2016. febr. 16. 20:04
 1/5 A kérdező kommentje:
*derült ki eddig
2016. febr. 16. 20:05
 2/5 anonim ***** válasza:

Alapdolgokat néznek, nem teljes kivizsgálás. És nem a te szemszögedből nézik, hanem hogy ne legyen ártalmas a véred annak, aki kapja.


Van egy kérdőív, és nem érdemes hazudnod, a saját érdekedben.

2016. febr. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem érdemes + nincs is semmi bajom. Csak kíváncsi vagyok, hogy ha megyek és mondjuk úgy vagyok, hogy semmi bajom (és közbe meg még is van csak éppenséggel tünetmentes emiatt nem tudok róla) akkor ott azt ott a vérből kiderítik akkor ott eltiltanak e?
2016. febr. 16. 20:52
 4/5 anonim ***** válasza:
Attól függ mit, elsősorban a vér minőségét és a komoly fertőző betegségeket nézik. Nem teljes laborvizsgálat, amiből minden kiderül. Nem mondom, hogy semmit nem vesznek észre, voltam párszor, de inkább házi orvostól kérj laborbeutalót, ha magadra vagy kíváncsi.
2016. febr. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi. Rendszeresen járok egyébként laborba tehát ilyen problémám tudom, hogy nincs.


Csak ez most úgy merült fel bennem, hogy ezek olyan betegségek, hogy sokszor úgy derülnek ki, hogy nincsenek tünetei csak mondjuk kiszűrik üzemorvosi vizsgálaton stb.


Most érted nem tud róla simán elmegy egészségesen vért adni de elvileg krónikus betegek esetén nem nagyon lehet.

2016. febr. 18. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!