Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan, aki valamilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki valamilyen krónikus/gyógyíthatatlan betegséggel küszködik, és emiatt elhagyta a párja?

Figyelt kérdés
2014. aug. 13. 16:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem még nem hagyott el, de félek, hogy megcsal, vagy elhagy engem :(
2014. aug. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen, és a végrendeletetében említsen meg téged is...
2014. aug. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Jelen :)


Jelenleg gyógyíthatatlan, de lehet vele együtt élni, ő ezt idővel már nem tudta elfogadni, pedig nem vagyok életveszélyben...

2014. aug. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Első: neked milyen betegséged van, ha szabad kérdezni?
2014. aug. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Engem a harmadik válaszoló érdekelne, hogy milyen betegséged van.
2014. aug. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Harmadik vagyok!


Izomsorvadásom van, a jobbik fajta, ha lehet ilyet mondani. Nem vagyok életveszélyben, de pl nehezen járok, lassan, rövid távon.

Izomerőmmel van bajom a betegségből kifolyólag. Pl egy ásványvizet nem tudok felvenni a földről, vagy kinyitni...

Mivel minden mozgás izommunka, néha elég nehéz, de simán lehet ezzel együtt élni :)

Nekem pl segédeszközre sincs szükségem :)


Emiatt hagyott el 10 hónap után, elég gusztustalan módon, de ez van :) Nem kesergek rajta, majd lesz akinek így kellek :)

2014. aug. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Engem is érdekelnének a válaszolók betegségei.

Egyébként én annyit tudok mondani, hogy anyám durván pikkelysömörös, és mindig udvaroltak neki, pedig nem egy cicababa.:D

2014. aug. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én a másik oldal vagyok - engem dobott már ki beteg párom (születési rendellenesség), mert az volt a mániája, hogy én úgysem tudnám elfogadni, előbb-utóbb elunnám. Holott én jóformán észre se vettem, meg nem is törődtem vele, nekem Ő így volt egész.


Vigyázz, kérdező, nehogy te is átess a ló túloldalára. :)

Gyakori jelenség az, amit leírtál, de nem egyértelmű.

2014. aug. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Nekem komoly mozgásszervi betegségeim vannak, emiatt nagyon nehezemre esik felállni, és irtózatos fájdalmat okoz minden lépés. Sajnos a fájdalomcsillapításon kívül egyelőre nem tudnak vele mit csinálni.

Ráadásul elég gyorsan romlottam le ennyire, néhány hónap alatt.

Kedvesem egyelőre még inkább sajnál, de nem tudom, mi lesz így hosszabb távon. Sokszor már a szeretkezés is terhemre van a fájdalmaim miatt. És hát mindenképpen szeretne gyereket. Eredetileg én is szerettem volna, de... Hogy fogok így egy terhességet kiviselni? És utána?

Már beszéltünk erről, de azt mondta, egyelőre reménykedik abban, hogy talán tudnak velem mégiscsak csinálni valamit az orvosok (most egyelőre újabb kivizsgálások vannak, már a többedik orvosnál), de én félek, hogy mi van, ha nem? Ha nem tudom neki megadni, amire igazán vágyik, az hosszú távon nem fog menni, hiába szeretjük egymást.

2014. aug. 14. 08:03
 10/11 Arnold901005 ***** válasza:

Velem olyan volt, hogy tetszett egy lány és ő is viszonozta a közeledést, de amikor elmondtam a gondjaimat, egyből megváltozott.

Ez nem az első eset.

Amikor volt barátnőm, akkor Ő igyekezett elfogadni, de egy idő után neki is terhes volt a helyzet és párszor kilátásba helyezte, hogy szakít velem.

2014. aug. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!