Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pár napja zug a fülem mi...

Pár napja zug a fülem mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Régebb ota van egy kis alapfulzugásom de észre sem vettem most pedig a jobb fülembe nagyon erös zuggást hallok ggondolok én arra is hogy a hangos zene hallgatád miatt csak nem tudom Mert mostanába nem hallgatam zenét csakk tegnap és hogy most nagy baj van van majd talán elmulik vagy. ha mégsem mulik el el menjek e orvoshoz igaz be valom nagyon félnék elmen.

2016. febr. 17. 02:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Mert rohadt hangosan hallgattad a zenét. És a fülnek úgy képzeld el a reakcióidejét, hogy a zenészek a stúdióban óránként min.5 perc szünetet tartanak, hogy pihenjen a fülük. Hetente 1 "csendes napot" tartanak amikor se buli se stúdiózás nincs. Szóval a "mostanában" a fül-nek kb 5napot jelent.
2016. márc. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!