Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen D-vitaminokat tudnátok...

Milyen D-vitaminokat tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés

Annyiféle van, hogy lövésem sincs milyet vegyek.

Pezsgőtablettát szoktam inni, tehát a kapszulák és pirulák terén nem vagyok járatos, annyit tudok, hogy a panadol fájdalom csillapító, azt szedem ha nagyon muszáj.

Szóval, reklámozzák ezt az eurovitet, de kicsit drágának érzem, bár nem tudom pontosan milyen a többihez képest. Nézegetem a kiszerelést, és a tartalmát, de gondoltam még meg kérdezem itt is, hogy ti milyet szerettek.



2016. febr. 18. 08:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Háziorvossal írass fel vigantol cseppet. (d vitamin). receptre nem drága, és az tényleg az is.
2016. febr. 18. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi.
2016. febr. 18. 08:55
 3/4 anonim ***** válasza:
A legegyszerúbb, ha veszel halolaj kapszulát.
2016. febr. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én a Naturland D vit. forte 4000NE / tablettát szedem (60 db)

Ha veszel bármit is, akkor ne csak az árat hasonlítsd össze, hanem a NE-t is.

Lehet, örülsz, mert egy D vit-t megkapsz pl. 800 Ft-ért, de csak 2000NE, a másikat az ár miatt nem is figyeled, pedig 1030 Ft, de 4000NE.

Meg ez a féle nem tartalmaz állati összetevős zselatint, mert nem kapszula, hanem tabletta és nincs benne laktóz sem.

[link] pl.

2016. febr. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!