Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért ilyen kicsi a mellem 16...

Miért ilyen kicsi a mellem 16 évesen?

Figyelt kérdés

Kérlek a rosszindulatú hozzàszòlàsokkal hanyagoljatok...

A problémàm az lenne,hogy 16 éves vagyok és nagyon kicsi a mellem..tudom,hogy még nô de ez akkor is rossz...160cm és kb. 55-56 kilò vagyok szòval nem vagyok vékony,hogy az miatt lenne kicsi mellem..a legkissebb kosarú melltartò is szinte nagy ràm...egyik osztàlytàrsamnak hatalmas mellei vannak az alakjàhoz képest..kb 45kg..és ezert rossz hogy nekem meg semmi mellem.. talàn egészségügyi probléma lehet a hàttérben? Anyukàmnak hiaba mondom,hogy lehey,hogy valami baj van,csak annyit mond,hogy meg ugyis noni fog..



2016. febr. 19. 18:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz ezzel 16 évesen. 20 éves korodig úgyis nőni fog.
2016. febr. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ne aggódj! Rengeteg férfi imádja a kis ciciket! Én is. Egyébként is még lehet nőni fog. Érzékenynek ugyanolyan érzékenyek a bimbóid mint a nagy ciciseknek. Ne szégyelld ha arra kerül a sor!
2016. febr. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!