Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 12 évesen bepisiltem! Mit tegyek?

12 évesen bepisiltem! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Este majdnem egy kancsó teát megittam és ma hajnalban arra kelek h bepisiltem. Máskor volt hogy már többet ittam de ilyen sose fordult elő! Mondjuk olyan elég gyakran van h azon kapom magam (napközben!!) h pisilok és talán az utolsó pillanatban vissza tudom tartani. Légyszi segítsetek mit csináljak!!! 12/F
2016. febr. 24. 06:09
 1/4 anonim ***** válasza:
41%
Fordulj orvoshoz.
2016. febr. 24. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Soha ne tartsd vissza a vizelést! Urológushoz vigyen el az anyukád.
2016. febr. 24. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lefekvés előtti 3 órában már nem ajánlatos sok folyadékot fogyasztani. Nagyobb mennyiségű folyadék bevitelt követően kb. 3/4-1 órával indul meg a fokozott vizelet elválasztás, de bevitt folyadék zöme a bevitelt követő 1-3 órában következik be, pont akkor, amikor már aludnál vagy alszol. A szükséges folyadékot napközben kell meginni.
2016. febr. 24. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia:) ne aggódj:)

Biztos eléggé fáradt voltál este, és hát a tea vízhajtó, és egy kancsóval:/ huha, valószínűleg, ez az egyik ok:)

a napközbeni eseteknél rendesen be is pisilsz kicsit vagy még előbb sikerül vissza fogni? Kisebb korodban volt a bepisiléssel baj?

valószínűleg, nem lehetnek túl erősek a záróizmaid, emellett valamiért lehet hogy kevés a vizelési ingert az agynak jelző hormon, és ezért is lehet:( Napközben nem vagy nagyon fáradt? lehet hogy figyelmetlenség álmatagság is közre játszik:)

Ha valami személyesebb kérdésed van nyugodtan írj privátot:) 15/f

2016. febr. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!