Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Bepisiltem éjszaka 23 évesen....

Bepisiltem éjszaka 23 évesen. Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés

Hát, azt hittem, egy ideje szobatiszta vagyok, erre éjjel arra ébredek, hogy vizes a bugyim, és egy tenyérnyi folt is van alattam. Tapogatóztam, hátha csak megizzadtam, de hát erre nem lehetett azt mondani. Lementem a fürdőszobába, mert még kellett pisilnem, ott aztán megszagoltam a bugyimat, és tényleg pisi volt. -.- Elég ijesztő volt, nem is tudtam hová tenni a dolgot.


Mitől lehetett ez? Tény, hogy lefekvés előtt két bögre vizet ittam, mert nem szeretek szájpadlásra tapadt nyelvvel ébredni, de eddig ha kellett pisilnem, mindig felébredtem, mert ugye ez a normális. Most miért nem?

Kezdjek el aggódni, hogy vizelettartási gondjaim vannak?

Mekkora mázli, hogy a barátomnak végül közbejött valami, különben talán az ő ágyában játszom el ugyanezt............ -.-


Lehet ez olyasmi okból, hogy túl mélyen aludtam...? Már kétszer volt olyan, hogy elkéstem valahonnan, mert nem ébredtem fel az ébresztőre, pedig ötpercenként csörög. Bár lehet, hogy azokon a napokon a telefonom valamiért nem fogadott szót (ébresztő tutira be volt állítva). Mostanában inkább nehezebben alszom, semmint nagyon mélyen...


Vagy okozhat ilyesmit szexuális eredetű álom...? Ez viszont azért lenne furcsa, mert soha nem szoktak ilyen álmaim lenni, nemhogy ilyen szinten elélvezzek közben.


Hát, köszi, ha valaki tud erre mit válaszolni..:)

L23


2014. júl. 18. 13:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Egy-két ilyen eset simán előfordul szinte mindenkivel az életben. Pisilned kellett, túl mélyen aludtál, ennyi. (A nehezen elalvás nem zárja ezt ki, sőt.) Majd akkor aggódj, ha rendszeres.
2014. júl. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Megnyugtató a válaszod. :)

Remélem, nem lesz rendszeres...

2014. júl. 18. 13:38
 3/7 anonim ***** válasza:
Elvileg elöfordulhat, hogy túl mélyen aludtál, és azt álmodtad, hogy már a WC-n vagy.
2014. júl. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A 3. vagyok, az is erre utal, hogy utána még kellett pisilned - valószínü, hogy azért ébredtél fel közben, mert az eszed rájött, hogy az a WC csak álom.
2014. júl. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem rémlik wc-s álom. Amúgy inkább a nedvességre ébredtem fel... :/
2014. júl. 18. 13:51
 6/7 anonim ***** válasza:
Talán igyál kevesebb vizet lefekvés előtt mondjuk 2bögre helyett 1-et vagy felet.
2014. júl. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én ugyanigy jartam tegnap. Mélyen aludtam es azt álmodtam hogy eppen wc m vagyok. Remelem nem fordul elő többet
2015. nov. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!