Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Véres széklet, sok, sűrű, nem...

The Wounded Eagle kérdése:

Véres széklet, sok, sűrű, nem folyamatosan de 2-3napon át tart. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Voltam vele orvosnál, többször is. Aranyér negatív. Kolonoszkópia negatív. lehet hogy azért mert egy hónapra rá küldtek be mint ahogy az utolsó eset történt, vagy fentebb lenne a baj? vagy... mi? mostmár kezd idegesíteni a dolog.... :/ tanács? tipp?

2016. febr. 21. 22:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy idős? Muszáj lesz részletes kivizsgálás! Mielöbbi gyógyuládt kívánok!
2016. febr. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

26 :/ hát nemtartom idősnek magam :D bár az életmódom néha kutyább egy egy "idősénél"... 24órázás mindenféle takony időben... lehet ez is rásegít.. sőt..


köszönöm mellékesen :)

2016. febr. 22. 06:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor a stressz tönkretesz
2016. febr. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
gondolod? de akkor is lenne valami látszatja... nem? mondjuk én oszt épp leszarok mindent szal nem vagyok ideges :D de nemtom, lehet tudatalatt van valami de kétlem, m1 nemtom :/
2016. febr. 23. 21:00
 5/5 anonim válasza:
Ha a székleted túl kemény és száraz az megsértheti a vastagbeled hajszálereit vagy épp a végbeledet és az is okozhat vérzést. Ajánlanám hogy egyél sok rostot, búzakorpát főzelékbe is lehet rakni, kevesebb húst egyél legyen laza a székleted ha nem találtak semmit a kolonoszkópián akkor ez lesz a baj mert ez a hajszálér sérülés begyógyul magától. Szóval táplálkozz rendesen sok rost zöldség gyümölcs és sok folyadékot igyál.
2016. márc. 7. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!