Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egészséges meztelenül aludni?...

PETICSKE kérdése:

Egészséges meztelenül aludni? Vagy pizsamában egészséges? Olvastam valahol hogy meztelenül egészségesebb.

Figyelt kérdés
2016. febr. 27. 15:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
67%
teljesen mindegy.
2016. febr. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%

Egészségesebb mert lélegzik a bőröd és előbb hűl le a tested a takaró alatt, kicsi esélye van rá hogy izzadni fogsz és sok minden más. A nemi szervednek is kell szellőznie akár fiú akár lány vagy. Ha lány vagy amikor megjött akkor egy vékonyabb szellős bugyi azért legyen rajtad de azt a bugyit csak alvásra vedd fel.


Én 16 éves korom óta alszok meztelenül, nagy meleg volt és nem bírtam se pizsibe se hálóingbe. Azóta még télen is meztelenül alszom egy vastagabb takaróval. Ha a párommal alszok akkor elég a vékony takaró is mert mindig egymáshoz bújunk a párom nagy darab kövér pasi iszonyat jó hozzábújni, amikor még friss volt a kapcsolatunk alvós ruhában aludtunk, párom bólóban és egy vékony térd nadrágban volt én is pólóban meg egy sortban voltam, hát melegünk volt és nem bírtuk tovább ruhában, levetkőztünk akkor aludtunk meztelenül először együtt úgy hogy nem volt semmi szex bár elég nehezen bírtuk enélkül de még korai lett volna :)

2016. febr. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
meztelen sokkal jobb, kényelmesebb, egészségesebb.
2016. márc. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Meztelenül egészségeseb,főként abőrnek tesz jót.
2016. márc. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%
A második válaszóló tetszik,szerintem a párja nagyon szerencsés és boldog,ha még télen is meztelenül alszik mellette a szerelme.Szerintem sok férfi vágyik ilyen párra.
2016. márc. 22. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg cikk és tanulmány szól arról, hogy miért egészségesebb meztelenül aludni. Ez nem is lehet kérdés.
2016. ápr. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Sokkal egészségesebb meztelenül aludni, mint pizsamában.

Ha meztelenül alszunk, sokkal jobban működik a szervezetünk hőszabályozása és sokkal nyugodtabb lesz az éjszakánk. Meztelenül kevésbé van melegünk, hamarabb el tudunk aludni, és mélyebben aludhatunk, és ezáltal kipihentebben ébredhetünk.

2016. ápr. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
90%
Én csak a vékony szatén selyem anyagú pizsamákat hálóingeket szeretem, kellemesen simogat. Nyáron kellemesen hűt, ha meg fázom csak be kell takarózni.
2016. ápr. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
65%

Egyértelműen meztelenül egészségesebb.

Ráadásul jobb is. Ha a feleségem pizsamát akarna hordani, el is válnék.

2016. ápr. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%
Szerencsés fickó vagy,hogy a feleséged mindíg meztelenül alszik.
2016. ápr. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!