Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni stressz...

Mit lehet tenni stressz okozta hasmenés ellen?

Figyelt kérdés
Tönkreteszi az életem..Amióta középiskolába járok,azóta van ez.Itthon,meg ha egyedül megyek egy idegen helyre,akkor nincs semmi problémám.De iskolában,buszon,meg abban a városban, ahol az iskolám van,ott mindig van..Önbizalomhiányos vagyok..Frizurát váltottam,próbáltam csinosan,divatosan öltözni,de nem szerettem meg magam..Egészségesen étkezem,sportolok is,de nem használ.Sokáig nem ettem cukros,lisztes ételeket, ha megkívánom,és csak egy kicsit is eszek,felpuffadok,megy a hasam,fokozódik a gázképződés..nagyon kínos erről beszélni,de remélem van itt olyan,aki hasonló cipőben jár..mert állandóan csak ez jár a fejemben,meg az,hogy lehet folyamatosan szellentek,csak nem hallom..tudom,ez nagy hülyeség..17/lány..
2016. febr. 28. 17:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Iskolavaltas? Szerintem szorongsz. Vannak barataid?

Lehet van egy kis etelerzekenyseged, azert is mehet a hasad, amire rajon a stressz.

Stressztol nekem is ment a hasam egy idoben, de akkor minden mas is kijott rajtam, majd magatol elmult. Banan, esetleg szentabletta. Eloszor probald meg kerulni a lisztes eteleket vagy esetleg a tejtermeket, ha nem valtozik akkor menj el az iskolapszichologushoz, mar azert is jo, mert kibeszeled magadbol.

2016. febr. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
1 évem van,iskolát már nem válthatok..pszichológus úgy sem tud segíteni semmit..nem tud adni nekem se szépséget,észt,humort,tehetséget..
2016. febr. 28. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!