Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez elrontott megszakítás?

Valkaiss kérdése:

Ez elrontott megszakítás?

Figyelt kérdés

A párommal megszakítással védekezünk.

Úgy csinálja hogy ha már közel a vége kiveszi,ránt rajt párat és úgy van vége. Kb 1 hónapja viszont felül voltam,én mozogtam és neki elég spontán jött a dolog, elkezdett jajgatni,leszálltam de volt 1-2 msp reakcióidő és végül az ágyra ment.

Ez baj lehet? Azt mondta szerinte rossz helyre nem ment csak aggódom mert nem így szoktuk.


2016. febr. 29. 11:40
 1/6 anonim válasza:
0%
Minden rosszakarot leszamitva a terhesseg eselye majdhogynem kevesebb mint nulla. Ne idegeskedj rajta, az nem segit semmit. Maskor ovatosabban, es ha egyutt vagytok mar egy ideje akkor viszont tablettan gondolkodjatok el..
2016. febr. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem értem, miért nem tudtok legalább egy gumit venni, akkor nem lenne állandóan lutri, hogy becsúszik-e egy gyerek. Mert ez a "módszer" nem ér jóformán semmit, eddgi legfeljebb szerencsétek volt.


Ha nem akartok gyereket, akkor védekezzetek rendesen, és akkor a párod is élvezheti a dolgot, nem kell egész idö alatt izgulni, hogy sikerül-e idöben abbahagynia.

2016. febr. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Azt tudjátok, hogy a megszakítás csak azoknak jó, akiknél nem gond, ha mégis baba lesz.

Én egyetlen egy párommal használtam/használom ezt a módszert. Most is ő a párom. És remélem, ő is lesz örökre.

Előtte senkiben sem bíztam meg így. Nem gondoltam, hogy tudják magukat megfelelően kontrollálni vagy hogy érdekli őket, hogy mi lesz velem.

Szóval ha nem akarsz ettől a fiútól majd babát, ha nem akarsz minden hónapban aggódni, hogy jaj mi lesz, hogy lesz, akkor vegyetek gumit. Az nem is veszélyes, mint a gyógyszer. És még a nemi betegségek ellen is véd.

2016. febr. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Én tőle szeretnék csak nem most...

Ő azt mondta hogy kizárt hogy így legyen. Ő ezt mondja anya meg az ellenkezőjét. És a fiú mindig így akarja mert gumiban nem olyan jó neki

2016. febr. 29. 12:39
 5/6 anonim ***** válasza:

"Ő azt mondta hogy kizárt hogy így legyen. Ő ezt mondja anya meg az ellenkezőjét."



Hidd el, anyukád jobban tudja. Olvass utána - akár itt is - hogy milyen sok nö lesz terhes ilyen "módszer" mellett.


Szóval ha nem lenne baj, hogy MOST terhes leszel, akkor folytassátok így, ha viszont nem tudnád a gyereket emgtartani, akkor keressetek MEGBÍZHATÓ módszert.

2016. febr. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Naná, hogy azt mondja...


A megszakításos védekezésnél kb 40% esélyed van teherbe esni. Ez azért sem megbízható módszer, mert az előváladékban is vannak spermiumok.


[link]

2016. febr. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!