Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hol kell visszaigényelni a...

Hol kell visszaigényelni a pénzt ha mégsem végeztettem el az abortuszt?

Figyelt kérdés
A párom nyomására akartam abortuszt csináltatni, de a műtét előtt 15-20 perccel meggondoltam magam, hogy miatta nem fogom életem legnagyobb hibáját elkövetni, és eljöttem a kórházból. Úgy tudom hogy ebben az esetben visszaigényelhetem a pénzt, csak azt nem tudom hogy hol tudom ezt megtenni. Valaki tudna segíteni?

2014. aug. 27. 18:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Menj vissza a Családvédelmibe, ahol az abortuszt is intézted, ott biztosan útba igazítanak!
2014. aug. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Vissza bizony! És szeretettel gratulálok a döntésedhez! Annyi szeretetet kívánok neked, amennyivel te óvtad meg őt a megsemmisüléstől!
2014. aug. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Befizetett csekk.szelvény kell hozzá, a családvédelmis védőnő tudjam megmondani, milyen nyomtatvány kell.

Szeretettel gratulálok, minden jót kívánok nektek, és kívánom, hogy a férjed hozzáállása is megváltozzon, és ő is várj a kis jövevényt!

2014. aug. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Gratulálok a babához!
2014. aug. 29. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Gratulálok :)
2014. aug. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Es a mehtagítas mar megvolt vagy ilyenkor mivan??amugy gratulalalok en is nagyon helyes döntest hoztal:))
2014. aug. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
igen a tágitás megvolt, prosztint kaptam. Mikor szoltam hogy én ezt mégsem tudom végigcsinálni, kiszedték belőlem a gyogyszermaradványokat, kicsit kipucoltak, hogy nehogy maradjon bent valami belőle, és el is jöhettem a korházból. Szerencsére mostmár a párom is belenyugodott a dologba, és örül a döntésemnek. :)
2014. szept. 2. 16:57
 8/8 A kérdező kommentje:
Èletem legjobb döntése volt. Lassan 5 éves a gyermek és boldog családban élünk az apával. Azóta lett egy kislányunk is :)
2019. dec. 30. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!