Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mekkora esélyem van külföldön...

Pamper kérdése:

Mekkora esélyem van külföldön elhelyezkedni 47 éves "kisfiúként", ha csak nemrég végeztem szociális gondozó és ápolói OKJ-s tanfolyamon?

Figyelt kérdés
A nyelvvel viszont hadilábon állok: a tanfolyam előtt tanultam angolt, de csak az alapfokig jutottam (nyelvvizsgám abból sincs). Most már látom, hogy német nyelvterületen több lehetőség van, ezért pár hete elkezdtem magamban azt is tanulni (pl.memrise.com), de tanárra már nincs pénzem, azt elvitte az OKJ-s tanfolyam...

#nyelvtanulás #külföldi munka #szociális ápoló és gondozó
2016. febr. 29. 21:20
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Milyen értelemben vagy "kisfiú", ez mit akar jelenteni pontosan? Mert ha önállótlan, éretlen vagy, akkor semennyire sem fog menni, külföldi munkavállaláshoz talpraesettség és magabiztosság kell.
2016. febr. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

az vicc 1-es

hát nagy igény van főleg idős gondozó-ápolóra Németo-ban. A nyelvben azért el kéne jutni egy társalgási szintre

2016. febr. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A 2. válaszadó talált: szeretek poénkodni; könnyebb túlélni a mindennapokat, ha van egy kis humora az embernek...

Mindenesetre mégis ráérzett a leggyorsabb válaszoló arra, hogy nem vagyok egy "jég hátán is megélő" valaki, de elveszett ember sem: a rosszabb tulajdonságaimat simán kompenzálom a jobbakkal.

Ahogy írtam is, a nyelv jobban aggaszt. A hirdetésekben azt látom, hogy szakápolókat még keresnek ugyan minimális nyelvtudással, de a magamfajtát már nem. Arra meg kevés esélyt látok, hogy saját erőből belát6ó időn belül eljutok B1-es szintre. Ha erre tudtok valami okosat, feltétlenül írjatok!

1ébként nem gondoltam ilyen gyors reakciókra, köszönöm az eddigi válaszokat is!

2016. febr. 29. 22:17
 4/4 anonim ***** válasza:
Megbízható ismerősök, kapcsolatok, kellő nyelvtudás nélkül semennyi .
2016. márc. 1. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!