Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagy, kiálló anyajeggyel...

Nagy, kiálló anyajeggyel mentem orvoshoz, hogy eltávolítsa, viszont csak részben égette le. Ez okozhat később problémát?

Figyelt kérdés
A hátamon van az anyajegy, ami egyébként azért lett ilyen zavaróan "kiálló", mert korábban megsérült, és így gyógyult meg utána. Emiatt vettem rá magam, hogy elmenjek vele orvoshoz, ma voltam vele bőrgyógyásznál, aki mondta, hogy le tudja rögtön szedni lézerrel. Viszont csak a kiálló részét szedte le, tehát ugyanúgy ott van az anyajegy, csak lapos, mint a sérülés előtt. Nem tudom, hogy ez így szakszerűen lett-e kezelve, illetve ez a későbbiekben okozhat-e problémát, erre lennék kíváncsi, ha netán valakinek van ilyesmivel kapcsolatban tapasztalata. Előre is köszönöm a válaszokat! :)
2016. márc. 2. 20:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Menj el bőrgyógyászatra, ott megmondják. Így látatlanban nagyon nehéz mondani valamit.
2016. márc. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!