Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ilyen végbélnyilás tájéki...

Ilyen végbélnyilás tájéki panaszokkal hova kell fordulnom?

Figyelt kérdés
Székletürítés után égető, csípő érzést érzek a végbélnyilásomnál de csak ha lágyabb a székletem, ha kemény akkor nem, illetve a végbélnyílásom fölött és a heréim alatt néha viszket és piros ott a bőr, mitől lehet ez?
2016. márc. 3. 20:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Nincs kiszáradva,nem irritált a bőr? Neogranormonnal kenegesd,am fogalmam sincs milyen dokihoz kell vele menni.
2016. márc. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
proktológia és bőrgyógyászat
2016. márc. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Végbéltájéki problémákkal proktológushoz kell menni. Nem hiszem, hogy ez súlyos, de kellemetlen lehet, és valószínűleg orvosolható.
2016. márc. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Sebészet foglalkozik a végbél problémáival. Előfordul, ők adnak beutalót proktológushoz, de vannak olyan helyek, ahol nem kell beutalót kérni proktológushoz, mert egyből tudsz idemenni. Azért kérdezz rá, mert lehet, időpont kérése is szükséges.
2016. márc. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
csak privát proktológust találtam, 15000ft-nélkül szóba se áll velem
2016. márc. 3. 20:50
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ilyen kétes esetben a háziorvoshoz kell menni. Ő megmondja milyen betegség ez, és szükség esetén ad beutalót is.
2016. márc. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
na nekem is volt, étel allergia szerü dolog vagy savtultengés miatt, szóval ha van más emésztési panasz is érdemes kivizsgáltatni..
2016. márc. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én a Reparon kenőcsöt ajánlom, mert fenol (karbolsav) van benne. Különösen bélhurut esetén fordul elő a jelzett eset, amikor a bélbaktériumok túlszaporodása miatt sok a bélbaktériumok által termelt emésztő exoenzimek mennyisége, ami kikezdi a nyálkahártyát, a szétkent baktériumok meg tovább szaporodnak, most már a testfelszínen, párás melegben. Használj bidét, most meg székelés után az alfeled és használj kevés Reparon kenőcsöt.
2016. márc. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors válaszokat!
2016. márc. 3. 20:55
 10/10 anonim ***** válasza:
Házi orvos,majd az oda utal ahova kell .Igy ki lehet hagyni a drága magán orvosi vizsgálatot is .Lehet hogy nincs a körzetedben ilyen szakorvos,majd küld oda ,ahol van .
2016. márc. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!