Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan szerezzek PÉCSEN...

Hogyan szerezzek PÉCSEN utólag orvosi igazolást ill. kinél?

Figyelt kérdés
Nem pécsi vagyok,de ide járok egyetemre szükségem lenne 2 igazolásra, különben buktam egy tárgyam, ami fontos lenne. Tudnátok valamit ill valakit javasolni aki tudna nekem ebbe segíteni? FONTOS LENNE NAGYON! köszi előre is!

2016. márc. 4. 01:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Meglátszik, hogy nem vagy benne a körben, mint-ahogyan én sem :)))
2016. márc. 4. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Orvos vagy eü dolgozó ismerőstől. Vagy az otthoni háziorvosodtól.
2016. márc. 4. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Elméletileg a háziorvosodnak kötelessége lenne adni utólag is.

Máshonnan nem nagyon tudsz,maximum tényleg egészségügyes ismerőstől,de csak akkor ha nem közeli rokon,mert akkor elméletben nem adhat igazolást. Nem biztos,hogy így van,de nekem ez rémlik.

2016. márc. 4. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A háziorvos 5 napra visszamenőleg adhat igazolást.

Akár családtag az igazoló, akár nem, adhatnak igazolást.

Úgy, hogy nem voltál orvosnál, úgy sajna kicsi az esélye, hogy valaki igazoljon neked X alkalmat, de nem lehetetlen.

Én ezeket tenném, ha a saját háziorvosomhoz nem tudnék elmenni időben:

-Elmennék Pécsen a koleszhoz tartozó háziorvoshoz. Elmondanám neki, hogy bukom a tárgyam, ha nem viszek igazolást. Sajnos nem tudtál menni, mert elaludtál, betegnek érezted magad, egyéb.

-Ha a pécsi háziorvos nem segítőkész, akkor elmehetsz Pécsen fogorvoshoz is. Előre szólsz, ez és ez a helyzet és kéred a segítségét.

-Ha egyik sem segít, keresek más házorvost, fogorvost, sebészt, más orvost...


Nekünk is kellett egyszer a fősuli miatt egy pár órás igazolást. A laborban dolgozott egy nagyon kedves, segítőkész vezetőnő. Elmondtuk neki őszintén a helyzetet. Ő bement a laborba, kihozott két igazolást, majd ráírta az előző napi dátumot, ami nekünk kellett, lepecsételte, odaadta és visszament a laborba.


Sok sikert neked is mindenhez.

2016. márc. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
HÁLÁS KÖSZI!:)
2016. márc. 4. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!