Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak ez ellen?...

Mit csináljak ez ellen? Nagyon kellemetlen

Figyelt kérdés

szájszag..... reggel úgy megyek el itthonról hogy jó alaposan fogat mosok sőt még fogkrémet is "eszek'de kb 15-20 perc múlva érzem hogy valami nincs rendben:S és a rágó sem segít sokat max 1 óra..mit csinálhatnék ellene ..már dühít hogy "nem bírok beszélni"..valami itthoni "kúra"

köszi előreis

egy lány14


2010. ápr. 1. 19:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát szerintem amíg nem oldódik meg a dolog rágózz folyamatosan, tudom, suliban nem szép dolog, de legalább nem érzed magad kellemetlenül, hogy rossz a szájszagod.

Amúgy az is jó ha petrezselymet rágcsálsz, és találtam neked egy oldalt, ahol van egy pár tipp, nemtudom, mennyire jók, de azért nem árt elolvasni:


[link]


15L

2010. ápr. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem fogprobléma lesz.
2010. ápr. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Elöször menj el fogorvoshoz, hogy nézze át a fogaidat, mert lehet valami góc, ami gyulladásban van. Ha nem talált semmit, akkor a háziorvoshz menj, mert lehet reflux-probléma, arcüreggyulladás is.
2010. ápr. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A narancssarga heju gyumolcsok megszuntetik tutira! Azt ne kerdezd, h miert. A csaladban valakinel ez volt a problema, es rakerestem neten.. Azt talaltam, h narancs, grapefruit, mandarin fogyasztasa megszunteti a problemat. Persze nem kell hejastol enned :) Ja, es a petrezselyem ragcsalasa, ahogy egy elottem iro is javasolta, szinten hatasos. Moss mindig fogat, egyel narancsot, grapefruitot, vigyel azt a suliba is, meg otthon egyed a petrezselymet. Ja, es a fogorvost viziteld meg, es mondjad el neki h ez a gondod. Nem kell szegyenleni, naponta talalkozik ezzel a dologgal, es talan tud hasznalhato tanacsot adni, v megkeresi az okot. Mellesleg a bnomnek is szajszaga volt, elment fogorvoshoz, es kiderult h ciszta volt a fogan. Ugyhogy ne keslekedj.
2010. ápr. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Emésztési probléma állhat a háttérben. 16 éves rokon kislány is ebben szenved. Nagy nehezen állapították meg nála /egy napot bent kellett töltenie a kórházban csővel az orrában/. A betegségben a reflux/savtúltengés/ a baj fő okozja.
2010. ápr. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!