Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Körömgomba ellen mit tehetek?...

Körömgomba ellen mit tehetek? Házi praktikák is érdekelnek, ha valakinek van ilyen ami bevált. Igen csak kellemetlen.

Figyelt kérdés
tudom a nailnerről hallottam,de az igencsak drága,és nem is ugy hallottam hogy jó,nekem hamar kellene jó megoldás..mégis csak jön a nyár:) köszke
2010. ápr. 19. 10:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Earl Mindell szerint a körömgombától is búcsút vehetünk egy kiadós probiotikum szedés után.
2010. ápr. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

1. elmész bőrgyógyászhoz, aki felír egy normális kencét rá

2. veszel Canesten oldatot, vagy más antimikotikum oldatot a patikában és a betegtájékoztató szerint használod

2010. ápr. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
apukámnak is nagyon csúnya körömgombája volt,...a bőrgyógyász felírt neki egy gyógyszert, ami kb 2000 Ft volt, de pár szem bevétele után egyszerűen elmúlt a gomba.
2010. ápr. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
köszönöm..akkor elmegyek dokihoz..engemmár nagyon zavar)))főleg jön anyári szezon..de mennyi idő mulva tudna helyre jönni a körmöm??
2010. ápr. 19. 14:41
 5/11 anonim válasza:
44%
Házi praktika ami nekem bevállt:minden este ecetes vízben áztattam a lábamat fél óráíg.(amíg le nem nőtt a köröm)Igaz ez elég hosszadalmas,de így nem kellett drága gyógyszert szednem.(nekem azt mondták nagyon drágák ezek a gyógyszerek)
2010. ápr. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
9%
te mindent elhiszel, amit mondanak??????
2010. ápr. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
megpróbálom..hisz itt azért kérdez az ember..nem?
2010. ápr. 20. 09:05
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem használj Nailnert, nem kell leműttetni!
2010. nov. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Kíváncsi lennék,Kedves kérdező,hogy sikerült-e megszabadulnod a gombától?

Mert édesapám is gyógyszerekkel gyógyult..egy ideig.Aztán csak visszajött a gombácska.A probiotikum viszont a szervezet hasznos baktériumait felerősíti,amik kipaterolják a gombát okozó káros baktériumokat,így érnek el hatást.

2010. nov. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
utolsó, kár, hogy a gombát nem baktériumok okozzák....nem mellesleg hónapok kellenek, míg lenő a köröma gombás részekkel együtt..
2010. nov. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!