Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van az orromon oldalt egy...

Van az orromon oldalt egy zsírcsomó. A sebész ki tudná nekem szedni?

Figyelt kérdés
Nem látszik,de érezni nagyon,és a kozmetikus múltkor megkezdte tűvel,és véres azóta.sebes.és nem múlik el.ezt nyáron csinálta.
2008. szept. 20. 21:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg tudja oldani egy sebész, és én a helydben minél előbb elmennék megkérdezni, mert az, hogy nyár óta sebes az eléggé arra utal, hogy amikor megszúrt esetleg elfertőződhetett... Kérd ki sebész vagy bőrgyógyász tanácsát mielőtt késő lenne, és maradandó heg maradna az arcodon.
2008. szept. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
szeintem is sebész, vagy bőrgyógyász. mind a kettő fog tudni segíteni
2008. szept. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
25%

Most lehet, hogy rosszul leszel, de így történt:

Nekem is volt egy ilyen zsírcsomó az orrom tövében, egyszer fogtam egy kisollót és levágtam! Rettenetesen vérzett, nagyon megijedtem, hogy hülyeséget csináltam. De aztán nagy nehezen elállt a vérzés és nem nőtt vissza többet a zsírcsomó.

Most nem azért írtam, hogy Te is kipróbáld, de doki tuti, hogy le tudja szedni szépen. (... esetleg felkeresel engem, és "megműtelek"....:)))

2008. szept. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
a barátomnak is volt,kiműttette,azóta nem látszik.
2008. szept. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
93%

Úr Isten! amit az utolsó válaszoló írt, azt ki ne próbáld! Neki is marha nagy szerencséje volt, hpgy nem fertőzte el, mert gondolom nem sterilizálta az ollót, nem tisztította meg a bőrfelületet, szóval semmi olyat nem tett amit egy orvos megtenne ha rábítza volna a műveletet. És ezzel nagy bajt is okozhatott volna magának. Én tényleg majdnem rosszul lettem ahogy olvastam.

Szóval az előtte szólókkal egyet értek: keress fel orvost, majd elintézi szakszerűen Neked.

2008. szept. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
De lefertőtlenítettem. Nem azért írtam, hogy más is kipróbálja, szerintem a mai eszemmel én sem tenném.
2008. szept. 20. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

oké,oké.

De anyu tegnap nyomott belőle,és jött ki belőle ilyen fehér cucc,de ottmarad még mindig az a piros(bordós)folt,és mintha nem akarna elmúlni.na és ezzel is még elmehetek orvoshoz?Nagyon meglátszik,h volt ott vmi.Azt kiszedheti nekem valaki(sebész pl)?Már sírtam tegnap annyit,hogy az valami eszméletlen.Mert hypochonder vagyok,és nagyon megviselt...

helpp!!

2008. szept. 21. 11:20
 8/8 anonim ***** válasza:
menj el holnap a dokihoz, nem fog elküldeni és megoldja a gondodat!
2008. szept. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!