Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan álljam meg hogy igyak?

Hogyan álljam meg hogy igyak?

Figyelt kérdés
Tudom hogy nagyon gáz dolog, de mindig amikor egyedül vagyok itthon akkor alkoholt iszom. Amikor anyáék elmennek otthonról akkor az elsõ gondolatom, hogy inni fogok és egyszerûek nem birom megállni, hogy igyak. Mit csinaljak?

2016. márc. 13. 14:19
 1/5 anonim ***** válasza:
59%
Ne legyn otthon alkohol, és módosítsd a gondolatod másra amikor elmennek otthonról, pl amint elmennek gondolj arra, hogy most kitakarítok. :-)
2016. márc. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Kisgyermek koromtól 35-ig csak kizárólag alkoholos italokat fogyasztottam. 35 évesen történt valami ami miatt egy teakeveréket voltam kénytelen inni. Ennek már csaknem 20 éve, és azóta nem kívánja szervezetem az alkoholt. Részletesebben priviben.
2016. márc. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? nemed? nekem is hasonló gondom volt
2016. márc. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egészségedre!
2016. márc. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
14/l vagyok :/ próbáltam már elterelni a gondolatom valami másra, meg volt hogy rendet raktam a szobámba meg kitalaltam dolgokat, hogy mivel üthetném el az idõt helyette, de nem jártam sikerrel :((
2016. márc. 15. 10:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!